Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. No może i o takie chodzi Tak czy inaczej bez rozmiaru zębatki i rozstawienia śrub można sobie gdybać.
  2. No jak to o co? O "plastikowe" kółko by sobie spodni nie brudzić.
  3. Za to może ci się ton głosu podnieść jak poobijasz pewne części ciała!
  4. Ulice dla samochodów! Chodniki dla pieszych i samochodów! Za taką "kostkę" to się komuś należy kiszony w dziurę. Tak jak nie znoszę polbruków tak ten wynalazek to jakiś mokry sen urzędnika.
  5. Ostatnio do zakładu kupowałem od nich uchwyt wiertarski - niby osiowość trzyma za 80zeta to i z gównolitu bym wziął.
  6. Nie no z tym geko to żeś nie zaszalał - to tak jakbyś się chwalił nowym wycyckanym Turneym.
  7. Jakie koło? Na zacisk czy śruby? Jak na zacisk to adapter, jak na śruby to go nie potrzebujesz.
  8. Bo dzień coraz dłuższy i można zacząć powoli wieczorne jazdy.
  9. Dokładnie - dwie warstwy nawet najcieńszych majtek zapewnią ci lepsze ciepło niż nawet najgrubsze majtochy.
  10. Bo lubią dobre żarty?
  11. Dzisiaj wymieniałem u siebie dwa koła - jedno swoje jedno u osiedlowego "dziadka". U klienta przednie koło - stare było pod ośkę 8mm, nowe pod 9. Myślę sobie najpierw - wymienię ośki i będzie ok. Po rozebraniu starej piasty patrzę, że bieżnie tak przetarte, że wszystko wisi na ostatnim włosku. No cóż. Wziąłem pilnik i przerobiłem za pomocą młotka widełki na nowy standard. Jak mi się dziadek zabije na rowerze to stracę dobrego klienta
  12. A ja jeżdżę tylko z góry!
  13. Człowiek wrócił na pełen etat, czasu mało w ciągu tygodnia do kręcenia korbą i chciał sobie w weekend pojeździć - 2km przejechane i gleba na "pozimowym" piaseczku na asfalcie. Kolano zbite koło do wymiany... Nie mogła mi się gleba przytrafić w niedzielę jak już przed chałupę bym zajeżdżał?
  14. No standardowa metoda dobierania łańcucha - sam taką stosuję od lat.
  15. U mnie pokazuje na razie OK wskaźnik. A co do pinów to po prostu kupić krótsze i łydy będą całe!
  16. Mam 3 letniego SKSa machanego mierzonego 3 miernikami (2analogowe i jeden elektroniczny) - odchyły od tego co pokazuje SKS w granicy błędu. Za to mam inny z nią problem - wykonanie zaworu tragedia - trzeba ostro przycisnąć równo bez najmniejszego skosu - inaczej przepuszcza.
  17. "FSA v-drive na direct mount" Czy jeszcze jakieś inne dodatkowe wymagania do tego? Kola? Frytki?
  18. A czemu niby droższe? Zębatkę NW kupisz za grosze. I w sumie właśnie amatorom polecałbym 1x - mniej zastanawiania się nad tym co się zmienia a i tak najczęściej jeżdżą na tych 3-4 przełożeniach. Do tego mają jedną zmieniarkę mniej do "ustawiania" i martwienia się o nią. Dzisiaj 2x w MTB to widzę ewentualnie przy jeździe XC (cross-country) - czyli w dużym skrócie jeździsz długie trasy mieszane (trochę techniki trochę ścigania).
  19. 7 kwietnia to już co najmniej 1tyś w terenie powinien być wykręcony!
  20. Propos malowania proszkowego. Jako ktoś kto pracował w zakupach kilku większych zakładów metalowych powiem wam co mi inżynier malarni kiedyś powiedział - aluminium spokojnie można zwykłym proszkiem pokryć i nie ma prawa zejść. Inaczej jest ze stalą - tutaj max rok i zaczną wychodzić łysizny. Rade dał mi jedną - stal warto na cynkownię dać i na gorąco pokryć cynkiem. Wtedy jest szansa, że rower przeżyje właściciela.
  21. Jakby trenażer mnie miłosiernie nie nudził to bym sobie puszczał taką trasę podczas kręcenia w domu!
  22. Ktoś kto śledzi promocje decla pewnie widział, że są za 50 zeta buty do gały. Jako, że jestem wielkim fanem znajdowania zamienników do przepłaconych gratów rowerowych postanowiłem kupić je na flaty. Jeszcze nie jeździłem, ale powiem wam - myślę, że dadzą radę. Podeszwa sztywna jak w SPD i w miarę dobra przyczepność. Jak się sprawdzą to zastąpią u mnie wansy. Jedyny minus który może zepsuć mój cały misterny plan to dosyć "ostry" zapiętek. Nie wiem czy noga będzie dobrze chodziła.. Tak czy inaczej za cenę jednego kebsa i koli można zrobić eksperyment https://www.decathlon.pl/p/buty-do-pilki-noznej-kipsta-clr-tf-na-utwardzona-nawierzchnie/_/R-p-312494
  23. 14-32? Dziwne to stopniowanie - przynajmniej jak na moje potrzeby.
  24. I znowu się zaczyna ideologicznie pierniczenie. W imię "zasad" będą jeździli po zniszczonych szlakach turystycznych, nieodśnieżonych i pokrzywionych DDRach, jedli lakier samochodów wyprzedzających na gazetę i wdychali rakotwórczy syf z kominów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...