Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Cześć. Nic nie napisałeś o Twoim doświadczeniu rowerowym, więc skąd ktoś ma widzieć co Ci doradzić ?
  3. Bo nazwę to sobie singletrackiem, nawet jeśli co rusz ktoś z naprzeciwka wyjeżdża...
  4. Dzisiaj
  5. @detch: zapraszam w imieniu kolektywu a w międzyczasie nie przejmuj się zramolałymi konserwatystami tylko działaj! Sam mam kilka ulepów, totalnie odmiennych od założeń projektantów, używanych niezgodnie z przeznaczeniem i ważąc trzy cyfry nic nie połamałem. A wolę jeździć po wertepach niż po asfalcie. W najgorszym przypadku wywalisz nieco floty niepotrzebnie a czas zmarnotrawiony na herezje zaowocuje jakimś nowym doświadczeniem. Nie każdy uczy się na błędach innych, nie dla każdego cudze błędy takowymi są. Jedni wolą hurtową nówkę z katalogu a inni będą modzić retrograty. Każdemu wedle widzimisię. John Tomac, chyba we wczesnych dziewięćdziesiątych, śmigał DH na baranku gdzie wszyscy naokoło się pukali w kask. Tamte DH to dzisiejsze XC a rynek obrodził monsterami / grawelami itepe. 🤡
  6. Jak trafisz, ja taki kupiłem za ok. 9 zł, a nie polowałem jakoś, aby przycebulować
  7. Aż dziw, ale działa i to dobrze 🙂. Ja kiedyś kupiłem, bo brakował mi do darmowej dostawy tylko wtedy kosztowało mnie 8,13 zł.
  8. @chudzinki używałeś może tego? Daje to radę? Kiedyś to kupilem ale stwierdzilen że to zbyt tandetne i rzuciełm gdzieś do szafy ze złomem. Ale może jednak działa
  9. ja tam wolę coś bardziej toporniejszego do tej roboty i tego używam: https://pl.aliexpress.com/item/1005007635385165.html
  10. Droższa wersja https://pl.aliexpress.com/item/1005010334071839.html
  11. Ostatnie podejście. Pooglądałem te klocki, rzeczywiście wyglądały dziwnie, jakby pół klocka było w lekko innym odcieniu. Przetarłem tarcze papierem, przeczyściłem IPA, założyłem nowe klocki. Po pracy jadę na pole testować XD Jak nie zadziała to to p...ole będe tak jeździł, sąsiedzi już się prawie przyzwyczaili.
  12. Witam! Szukam kapa/daszek Shimano ST-RS685 lewy, przeszukałem już cały Internet udało się znaleźć ,ale prawa. Może ktoś posiada, bądź wie, gdie szukać. Pozdrawiam!
  13. E nie wiem, boje się że parowanie z garminem może się nie udać
  14. No to już kwestia indywidualna i generowanych mocy- szczególnie na lekkim zmęczeniu. W tej Sensie masz pewnie 50/34-11/34, czyli najlżejsze 1-1. I pytanie jak jechało się Tobie np.: taką Przehybę. Czy jechałeś już na najlżejszym, czy miałeś jeszcze rezerwę czy nie i było to już udeptywanie kapusty? Wiadomo-waga samego roweru, jego odpowiednia sztywność, waga kół, opony to wszystko trochę pomaga, ale wiadomo- podstawa to generowana moc i kadencja.
  15. Potem jak ten Lazer spasuje to kolejny zakup do kompletu 😉😁 https://www.centrumrowerowe.pl/bezprzewodowy-zestaw-audio-lazer-velovox-pd50678/
  16. @Maciorra a wiesz, że mam tutaj kuriera, który rozwozi paczki na rowerze. Mega sympatyczny gość. Jeździ tak cały rok. Perfekcyjnie zorientowany w sklepach rowerowych i paczki z nich zawsze błyskawicznie dostarcza bo wie, że każdy rowerzysta nie lubi czekać na nowe fanty
  17. @Eathan Myślisz, że przyjedzie w Twoim kasku na głowie? Bibsów nie zamawiałeś przypadkiem w tej samej paczce?
  18. Zamówiłem właśnie L-k Z1 KinetiCore. Na fotkach wygląda bardzo fajnie. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Niby wg. centrum rowerowego kurier ma być u mnie jutro
  19. Pożyjemy, zobaczymy 🙂. Wada fabryczna to raczej nie jest, bo dłuuugi czas był spokój. Chyba mam pecha do suportu SRAM`a...
  20. Bo niektórzy twierdzą, że Pyrzyce winny być w Wielkopolskiem…
  21. @Eathan mam L , w lecie świetnie pasuje a na zimę sporo się luzuje aby w grubszej czapeczce z Gore się pomykało. Zresztą teraz to już nawet w lecie w mycce skorpiona śmigam ( po kilku komentarzach co niby jak stonka wyglądam 😁)
  22. No to chyba ramę musisz zmienić Czy założysz skręcanego Tokena , czy zwykły suport , to nadal jest press fit . A inna inszość jaką korbę do tego założysz , czy to będzie DUB czy Shimano czy inne wynalazki z osią 30 mm...
  23. @Igv Mogę zapytać jaki masz wzrost? Zastanawiam się nad tym rowerem, ale dostępny jest tylko 1 rozmiar, a mam 178cm i zastanawiam się czy nie będzie za mały. Jak to wygląda u Ciebie?
  24. Był zachód to teraz trzeba jeszcze wschód
  25. @marcin_ostrów Nie chcę kolejnego pressfita, przynajmniej w tym rowerze...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...