Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
chudzinki odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Droższa wersja https://pl.aliexpress.com/item/1005010334071839.html -
[Hamulce] Strasznie drące się na ostatnich 2 metrach hamowania
D1ckSteele odpowiedział D1ckSteele → na temat → Shimano
Ostatnie podejście. Pooglądałem te klocki, rzeczywiście wyglądały dziwnie, jakby pół klocka było w lekko innym odcieniu. Przetarłem tarcze papierem, przeczyściłem IPA, założyłem nowe klocki. Po pracy jadę na pole testować XD Jak nie zadziała to to p...ole będe tak jeździł, sąsiedzi już się prawie przyzwyczaili. -
filipog44 obserwuje zawartość → [Shimano XTR CS-M9101 12s 10-51] Trzaski w napędzie
- Dzisiaj
-
szmitek obserwuje zawartość → [klamkomanetka] Shimano ST-RS685 szukam kapa/daszek lewy
-
Witam! Szukam kapa/daszek Shimano ST-RS685 lewy, przeszukałem już cały Internet udało się znaleźć ,ale prawa. Może ktoś posiada, bądź wie, gdie szukać. Pozdrawiam!
-
Zarejestrował się nowy użytkownik: szmitek
-
E nie wiem, boje się że parowanie z garminem może się nie udać
-
[~9000] Rower szosowy
nossy odpowiedział gandalf_kolorowy → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
No to już kwestia indywidualna i generowanych mocy- szczególnie na lekkim zmęczeniu. W tej Sensie masz pewnie 50/34-11/34, czyli najlżejsze 1-1. I pytanie jak jechało się Tobie np.: taką Przehybę. Czy jechałeś już na najlżejszym, czy miałeś jeszcze rezerwę czy nie i było to już udeptywanie kapusty? Wiadomo-waga samego roweru, jego odpowiednia sztywność, waga kół, opony to wszystko trochę pomaga, ale wiadomo- podstawa to generowana moc i kadencja. -
Potem jak ten Lazer spasuje to kolejny zakup do kompletu 😉😁 https://www.centrumrowerowe.pl/bezprzewodowy-zestaw-audio-lazer-velovox-pd50678/
-
@Maciorra a wiesz, że mam tutaj kuriera, który rozwozi paczki na rowerze. Mega sympatyczny gość. Jeździ tak cały rok. Perfekcyjnie zorientowany w sklepach rowerowych i paczki z nich zawsze błyskawicznie dostarcza bo wie, że każdy rowerzysta nie lubi czekać na nowe fanty
-
@Eathan Myślisz, że przyjedzie w Twoim kasku na głowie? Bibsów nie zamawiałeś przypadkiem w tej samej paczce?
-
Zamówiłem właśnie L-k Z1 KinetiCore. Na fotkach wygląda bardzo fajnie. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Niby wg. centrum rowerowego kurier ma być u mnie jutro
-
Pożyjemy, zobaczymy 🙂. Wada fabryczna to raczej nie jest, bo dłuuugi czas był spokój. Chyba mam pecha do suportu SRAM`a...
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
kazafaza odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo niektórzy twierdzą, że Pyrzyce winny być w Wielkopolskiem… -
@Eathan mam L , w lecie świetnie pasuje a na zimę sporo się luzuje aby w grubszej czapeczce z Gore się pomykało. Zresztą teraz to już nawet w lecie w mycce skorpiona śmigam ( po kilku komentarzach co niby jak stonka wyglądam 😁)
-
No to chyba ramę musisz zmienić Czy założysz skręcanego Tokena , czy zwykły suport , to nadal jest press fit . A inna inszość jaką korbę do tego założysz , czy to będzie DUB czy Shimano czy inne wynalazki z osią 30 mm...
-
[2500-3500] Rower rekreacyjny
draxxonpl odpowiedział bartek9524 → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
@Igv Mogę zapytać jaki masz wzrost? Zastanawiam się nad tym rowerem, ale dostępny jest tylko 1 rozmiar, a mam 178cm i zastanawiam się czy nie będzie za mały. Jak to wygląda u Ciebie? -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
kazafaza odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
- 1 431 odpowiedzi
-
- 6
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
ernorator odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Był zachód to teraz trzeba jeszcze wschód -
@marcin_ostrów Nie chcę kolejnego pressfita, przynajmniej w tym rowerze...
-
Kurcze ten Lazer Z1 KinetiCore wygląda świetnie. No i jest ciekawy kejs w rozmiarach. Zwykle kaski największy rozmiar zaczyna się od 59 a tutaj od 58. To może być ciekawy kierunek. Do tego cena mocno zachęca.
-
[Suport] Romet Jaguar - jak odkręcić?
KapitanZbik666 odpowiedział KapitanZbik666 → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Dzięki za info, +1 za czujne oko. Coś mi właśnie nie pasowało, lakier wygląda na oryginalny, a brak tu jakichkolwiek charakterystycznych znaków, że to Jaguar. Na pewno jednak jest to przynajmniej w jakiejś części Romet wnioskując po naklejce na tej rurce od widelca i biciu na zębatce :v Wydaje mi się że to żaden z trzech wymienionych przez Ciebie modeli. Na poniższym zdjęciu widać charakterystyczny ornament na widelcu i kształt mostka kierownicy oraz spawy zamiast łączeń. Będę wdzięczny za pomoc w identyfikacji (bardziej szczegółowe zdjęcie mogę podkopsnąć później). -
Ale dlaczego taka decyzja ? Ciężkie toto , drogie .... Za 69€ masz karbonowe korby x1 na hibike , zwykły dub na 52 mm
-
+1 do Lazera - też mi wyjątkowo dobrze pasują ich kaski, wyższe modele mają jedyną słuszną klamerkę i mają Kineticore, który jest o tyle lepszy od MIPSa, że na pewno nigdy nie będzie hałasował, co w przypadku MIPSa nie zawsze jest oczywiste;)
-
Zakładając fakt, że najmniejsze zębatki mało używam i biorąc pod uwagę idealne działanie napędu przy 52 mm zdecydowałem się na MT511.
-
[Koszulki] mistrzowskie, tourowe, klubowe - czy wypada ubrać.
nctrns odpowiedział gnomon → na temat → Odzież górna
Team Kit - w życiu bym nie ubrał, nie płacą mi za reklamowanie tych sponsorów, większość przez to że uwalona tymi logo wygląda też po prostu słabo. Ale jak ktoś bardzo chce, to niech nosi co mu się podoba. Mistrzowskie, liderskie etc. - tylko na ścianę. To już dla mnie przegięcie, a ja kolarstwem jako sportem zawodowym się praktycznie wcale nie interesuję. -
O widzisz! LAZER nie istniał dla mnie do tej pory, ale ten wygląda ciekawie.
