Skocz do zawartości

[Plecak] Jaki najlepszy plecak rowerowy 4-6l, problem z dostępnością plecaków shimano


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki plecak polecacie dotychczas używałem takiego ma już prawie 8 lat i zepsuty zamek na "kosztowności" Plecak super ale właśnie kieszonka na kosztowności ma zamek poprowadzony po łuku i źle się go otwiera boczny zamek też już szwankuje.

Mój plecak:

P-BG-DPMF-NW04U_12510_1_750_750.jpeg

Najchętniej zmienił bym na taki ale to chyba nowszy model kieszonka na kosztowności (telefon) ma już zamek poprowadzony prosto:

pol_pm_Plecak-rowerowy-Shimano-Unzen-4-E

Tylko jest problem z dostępnością w sklepach:

msport.com.pl

Fajna jest też taka wersja kolorystyczna:

Bikeworld.pl

Jakie inne sprawdzone firmy plecaki polecacie?

Dlaczego jest problem z dostępnością plecaków Shimano? Czy jak napiszę do dystrybutora sprowadzą mi interesujący mnie model?

A może polecacie coś innego lepszego?

Moje wymagania to:

- Łatwo dostępna mała kieszonka na smartfona S23

- Siatka na bidon z tyłu (tą mają chyba tylko plecaki Shimano)

- Cena do ok 500zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jakie inne sprawdzone firmy plecaki polecacie?

 

Mam Camelbak Havoc, Ergon BA3 oraz BE2

Camelbak zdaje się być dosyć ciężki aczkolwiek materiał wydaje się być pancerny, trwałość legendarna - po ponad dekadzie wszystko nadal hula jak należy*.   Kieszeń na małego tableta na górze obecna, można zapodać nawet dwa bidony za siatkę. 

Ergon BA3 w przeciwieństwie od Havoc'a zdawa się być szmatą, choć materiał nadal jest kłalitny i w miarę nieprzemakający.  Siedzi jak przyklejony.  Mnóstwo kieszonek / przegródek w środku, na upartego bidon i telefon można zalogować do kieszeni przedniej.  BE2 zaś to minimalistyczny plecaczek, jego główną zaletą jest ochrona kręgosłupa.  Komórkę gdzieś się upcha, gorzej z bidonem.

 

* przestałem używać plecaki już jakiś czas temu i przesiadłem się na nerki: Camelbak Repack oraz Deuter Pulse 3@pedalarz339: Jeśli zabierasz około 5l towaru na wyprawę to rozważ biodrówkę - według mnie o wiele lepsza opcja niż plecak.  Tutaj kilka sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi - zupełnie inaczej układają się szelki w plecaku do noszenia w pionie, a inaczej w takim do jazdy z pochyloną pozycją. Oczywiście - rowerowy z Decathlonu również może być, ale górnej półki u nich nie ma. Żeby nie było - często jeżdżę z uniwersalnym turystycznym od nich - ale do Deutera rowerowego mu daleko. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...