Skocz do zawartości
  • 0

wymiana opon w Giant Talon 3 2019 z 27.5" na 29"


Gość Max

Pytanie

witam, mam okazję nabyć Talona 3 z 2019 roku ale na oponach 27.5" według specyfikacji obręcze to GIANT GX03V 27.5", wew. szer. 21mm, dwuścienna, dla tego modelu z oponami 29" jest obręcz GIANT GX03V 29", wew. szer. 21mm, dwuścienna

więc różnica polega tylko na wysokości opony? czy można do tego modelu wsadzić kompletnie nową, fabryczną obręcz 29" bo chyba obręcze są większe niż od 27.5" mimo, że w tych modelach są takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

29" to kiepski wybór? no w tym co chcę kupić jest 27.5" ale w archiwach po sklepach widzę też 29"

rozmiar ramy L w sumie nie wiem po co Giant stosuje to GE bo ramy są te same a szału w osprzęcie nie ma ale w 2019 chyba nie było nazewnictwa GE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, Gość Max napisał:

29" to kiepski wybór?

Rozmiar kół nie ma większego znaczenia. Chodzi o to, że to jest podstawowy model roweru mtb, gdzie oszczędności widać na każdym kroku i czy ma koła takie czy większe niczego nie zmienia. No chyba, że byś tam wsadził dobre, lekkie koła, co niezależnie od rozmiaru faktycznie by poprawiło wrażenia z jazdy. Tylko to by podwoiło wartość sprzętu...

A znowu zmiana badziewnych kół Gianta na inne podobnej jakości jest działaniem bez sensu. Po prostu wydasz kasę, a w praktyce nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...