Skocz do zawartości

[1500] Gravel ocena konkretnego roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy jest ktoś w stanie ocenić opłacalność tego roweru oraz osprzęt który w nim siedzi? mam 192 cm wzrostu rower będzie głownie wykorzystywany do dojazdu do miasta.

https://www.olx.pl/d/oferta/rezerwacja-rower-gravel-szosa-bycze-rogi-alfine-8-hydraulika-shwalbe-CID767-IDOmG18.html?fbclid=IwAR3e7-Mkz8AatBlO9qL2OmilgTQndBjeh6FwA17fWuRNrndUgNtLmTb4sgE&isPreviewActive=0&sliderIndex=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4c7e6e174da38419896dec8667e2

Taki to "gravel". 

Jak przekrok byłby dobry, rama nie za wysoka - bo 58 to pewnie rura podsiodłowa, a to sporo, aczkolwiek w okolicach Twojego wzrostu to pozostaje jedynie zmienić kierownicą na taką jaka ma być, ewentualnie dołożyć chwyty z rogami i jest fajny mieszczuch. O ile tego szukasz, bo z rowerem z gatunku szosowych to nie ma nic wspólnego. I ten rower i sama piasta z biegami. 

Ale, przy takiej cenie prawdopodobieństwo że piasta jest zajechana jest duże. A od tego trzeba w ogóle zacząć myślenie o zakupie używanego roweru z Alfine. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź, no rowerek ma być używany tylko w mieście dojazd do pracy może gdzieś tam max 10 km poza miasto, przykuło mnie to, że w takiej cenie ma alu ramę, tarczowe hamulce, widziałem, że sama piasta na necie 7 stówek co mnie bardzo zdziwiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...