Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Centrumrowerowe.pl

 

Pozytywna.

Ciekawa sytuacja,chłopaki z sklepu śledzą jednak fora,ostatnio pojawiło się sporo uwag o poślizgach w wysyłce.

Ostatnie zakupy, dwukrotnie z przedmiotem w koszyku "wysyłka 5 dni",telefony z sklepu z pytaniem czy klient jest świadomy opóźnionej wysyłki,czy zauważył przy zamawianiu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się żniwa dobrych ocen :)

Pamiętajcie, że nie jest sztuką obsłużyć Klienta dobrze jesienią kiedy to nic się nie dzieje. 

Sztuką (każdego sklepu rowerowego) jest utrzymać ten poziom w sezonie (marzec-sierpień). 

Każda ocena poza tym okresem niewiele powinna znaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtremes (Allegro) - Biostern - POZYTYWNA !!!

 

Zamówiona zębatka 34z do Shimano 105. Bardzo szybka wysyłka ;)

 

 

Republicbikes (Allegro) - POZYTYWNA !!!

 

Zamówione mailowo opony Maxxis Raze. Ostatnie sztuki więc napisałem maila i rabacik mały wpadł - miło z ich strony ;) wysyłka ok ale trochę długo odpowiadają na maile.

 

DTbikes (Allegro) - POZYTYWNA !!!

 

Szybciutko chłopaki wysłali a towar potrzebny na wczoraj był ;)

 

Cyklomania (Allegro) - POZYTYWNA !!!

 

j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrumrowerowe - Negatywna.

 

Wielokrotne zamówienia w ciągu roku - zarówno przez allegro, jak i przez ich www. Od najprostszych zamówień typu łańcuch SRAM, po zestawy typu manetka+przerzutka XTR. Mimo informacji o dostępności towaru w 24h (w jednym przypadku do 3 dni) - zamówienia były wysyłane minimum 4 dni od zaksięgowania wpłaty. Padł też i rekord - ponad 2 tygodnie czekania na wysyłkę, bo "jednak nie mamy na magazynie, a myślałem, że mamy 10 sztuk".

Żenująca postawa sklepu.

 

 

Cyklomania - POZYTYWNA.

 

Zakupy zarówno przez allegro, jak i przez ich www. Każdorazowo rzetelna informacja o dostępności towaru. Wysyłka ekspresowa. Do tego mają sporo części, których próżno szukać gdziekolwiek indziej - stery Cane Creek i części do nich, zębatki Wolf Tooth Components, opony Continental. Na chwilę obecną najlepszy sklep.

 

 

Bikestacja - POZYTYWNA.

 

J.w. - prawdziwa, a nie zmyślona informacja o dostępności towaru. Szybka wysyłka. Dobry kontakt w sprawach technicznych.

Edytowane przez bugmenot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrumrowerowe.pl - POZYTYWNA

Kupione kilka drobiazgów, z tym że większość była z dostępnością do 5 dni. Wyrobili się z dużym zapasem. Towar zapakowany też w miarę poprawnie.

 

e-bmx.pl - POZYTYWNA 

Co prawda tak się złożyło, że jednej z zamawianych pozycji (tanie gripy) już nie mieli ale otrzymałem propozycję w tej cenie innych, sporo lepszych lub zwrot za kasy. Ważne, że z niczym nie czekali, dobry kontakt, szybka wysyłka i zaproponowane rozwiązanie problemu na +. Zakupy, jak wyżej, zapakowane bez zastrzeżeń.

 

Dodam, że w obu sklepach kupowałem w sezonie tj. w okresie maj-sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROWEROWA PIWNICA

 

Na Allegro Epixon XC 27,5 15 kosztował 713pln+KW, prawie go zamówiłem, ale żeby o coś dopytać - zadzwoniłem przed kliknięciem. Sympatyczny pan doradził, abym zajrzał na stronę sklepu.

 

Ten sam amorek: 658pln z wysyłką ekonomiczną. Sklep wysłał amorek następnego dnia po zakupie, mimo że zapłaciłem za wysyłkę ekonomiczną, to sklep wysłał paczkę kurierem.

 

Towar i pakowanie bez żadnych zastrzeżeń! Podczas samodzielnej zmiany skoku mogłem też liczyć na pomoc. Jestem bardzo zadowolony!

 

 

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Republic Bikes - POZYTYW

 

Zakup dokonany przez Allegro. Nauczony poprzednimi zakupami w internecie zadzwoniłem do sklepu czy ilość towaru, którą podają na aukcji zgadza się z tym co maja na magazynie. Pracownik stwierdził, że to co padają na aukcjach faktycznie posiadają na magazynie co jest rzadkością wśród internetowych sklepów rowerowych. Szybka dostawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrumrowerowe.pl - Pozytywka kilkanaście zakupów w tym roku i zawsze wszystko na czas. Chodź dziwnie wymienia się u nich towar . Kupiłem zły rozmiar koszulki , poinformował sklep , odesłałem z drukiem z ich strony . I teraz najdziwniejsze , koszulki nie wymienili na inny rozmiar tylko zwrócili pieniądze na konto i musiałem jeszcze raz zamawiać trochę to jednak trwa . Ale takie procedury mają .

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Centrumrowerowe.pl - Pozytywna kilkanaście zakupów w tym roku i zawsze wszystko na czas. Chodź dziwnie wymienia się u nich towar . Kupiłem zły rozmiar koszulki , poinformował sklep , odesłałem z drukiem z ich strony . I teraz najdziwniejsze , koszulki nie wymienili na inny rozmiar tylko zwrócili pieniądze na konto i musiałem jeszcze raz zamawiać trochę to jednak trwa . Ale takie procedury mają .

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roweroza.pl - pozytywna

 

Wybór nieduży, ale jak już coś jest, to w dobrej cenie. Szybka wysyłka, bezproblemowy kontakt.

 

centrumrowerowe.pl - negatywna

 

Niestety zeszli na psy. Nie posiadają na stanie towaru oznaczonego w sklepie jako dostępny - ponoć "błąd na stronie". Dowiedziałem się dopiero po mojej interwencji, nikt z obsługi się nie skontaktował. Sprowadzą może za 5 dni. A może za rok? Anulowałem zamówienie i wykreślam ten sklep ze swojej listy do czasu, aż coś się poprawi i wrócą do poprzedniego poziomu, gdzie poza dobrymi cenami wszystko inne również działało jak należy.

 

ctbike.pl - negatywna z małym plusem

 

Do tej pory wszystko oznaczone jako dostępne faktycznie dostępne było, wysyłali ekspresowo - zawsze kolejnego dnia roboczego po zamówieniu (oczywiście zamówieniu o rozsądnej porze) paczka była u mnie. Teraz...jak wyżej - "błąd na stronie, nie mamy połowy zamówienia na stanie". Plusik za to, że szybko zadzwonili z informacją oraz za to, że szef zaproponował zniżkę na inny, droższy zamiennik.

 

 

I sklepy, w których robię zakupy stacjonarnie, ale mają też sklepy internetowe i Allegro:

 

AMBike / ambike.pl - mega pozytyw!

 

Z chłopakami z Konstancina wszystko można załatwić. Sprowadzenie towaru, wymiana na inny w razie problemów, ekspresowa realizacja zgłoszeń gwarancyjnych itd. Można też pogadać i się pośmiać. ;) Stały klient dostaje też fajne rabaty. :)

 

DPS POL DOMINIK POLAK / sportown.pl / DTbikes (Allegro) - pozytywna (z małym minusem)

 

Duży asortyment. Wszystko dostępne od ręki. Ceny nie powalają, ale nie jest najgorzej. Drobny minus za to, że nie można na miejscu obejrzeć np. wszystkich (lub chociaż części) kasków czy okularów (dotyczy to oczywiście wszystkich produktów, na wystawie są tylko rowery). Towar jest na magazynie i trzeba prosić o konkretny model do przymiarki. Żeby porównać kilka sztuk sprzedawca musi się nieźle nabiegać. ;)

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://biostern.abstore.pl  Biostern

 

Niskie ceny, szybka obsługa, powiadomienie na mejla o statusie zamówienia.

Powiadomienie w sms o wysłaniu przesyłki wraz z numerem do śledzenia.

Mają konto w ING. Dla mnie to akurat plus.

Edytowane przez inforobert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportattack.pl  duży pozytyw

 

Świetny kontakt z obsługą, wyczerpująca informacja na temat sprzętu, a po nieporozumieniu wynikającym z braku istotnej informacji w opisie produktu opis natychmiast uzupełniony i w zamian zaproponowana lepsza cena na kupowany produkt. 

 

Centrum Rowerowe  pozytyw -

Kupowałem w przeciągu roku sporo gratów uprawiając przy tym wszelkie odmiany upierdliwości klienckiej - zwroty towaru, rezygnację i zmianę zdania w trakcie przetwarzania zamówienia, wymianę rozmiaru itp., wszystko sprawnie, profesjonalnie i szybko. Wprawdzie narzekałem ostatnio, że cena produktu na stronie była inna przed kupnem i inna w momencie złożenia zamówienia z kodem rabatowym, ale to w sumie drobiazg wobec wszystkich poprzednich doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikestacja - NEGATYW

Zakup przez Allegro. Totalna parodia. Towar miałem otrzymać po 24 godzinach. Dodzwoniłem się po 5 dniach i dowiedziałem się że towaru brak. Poinformowano mnie że albo poczekam kolejne 5 dni, albo mogę sobie zrezygnować. Rozumiem, ze czasem można nie mieć czegoś na stanie, ale zawsze można napisać/zadzwonić i wyjaśnić sytuację. W tym przypadku czysta ignorancja.

 

Xtremes - POZYTYW

Dwukrotnie zamawiałem opony. Dostawa do paczkomatu w niecałe 24 godziny. Jak dla mnie bomba.

 

Republicbikes - MEGA POZYTYW

Najbardziej profesjonalne podejście do handlu internetowego jakie mogę sobie wyobrazić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep.airbike.pl


Negatywna


 


Zamówiłem opony zwijane z odbiorem w sklepie, próbowali wcisnąć inny tańszy model drutowych.


Nawet sława przepraszam nie usłyszałem, tylko namawiania żebym jednak odebrał nie to co zamawiałem.


Do tej pory nie poprawili opisu na stronie. Mam nadzieję, że jest to zwykłe niedbalstwo, a nie próba oszustwa.


Dodałem komentarz na ich stronie z info, że to nie ten model, nie został opublikowany.


Szczegóły moich perypetii z tym sklepem opisałem tutaj : https://www.forumrowerowe.org/topic/223532-opony-ostrzezenie-przed-oferta-internetowa-airbike-ice-spiker/


Najgorszy przypadek moich zakupów przez Internet, nie tylko sprzętu rowerowego (a było tego trochę :)  )To że nic tam już nie zamówię, jest chyba oczywiste.


 


centrumrowerowe.pl


Pozytywna


 


Zrobiłem w tym sklepie już kilkanaście zamówień przez kilka lat bez żadnego problemu. Zawartość paczki zawsze prawidłowa, nie musiałem niczego odsyłać, ani reklamować braków. Czasy dostawy był zgodny z deklaracją na stronie,  z jednym drobnym wyjątkiem, gdzie zamiast 3 dni dostawa była po 4. Gdzie indziej kupuję tylko, jak nie mają akurat tego co szukam. Cenowo też najczęściej wypadają lepiej od konkurencji. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...