Skocz do zawartości

[gravel] do max 5000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

od jakiegoś czasu przeszukuję wątki na forum na temat graveli, jednak nadal mam dylemat przy wyborze. Będzie to mój pierwszy rower tej klasy. Głównie dojazdy do pracy, ale w weekendy chciałabym pośmigać 100-150km traski. Dotychczas po mieście przemieszczałam się na single speed i bardzo go lubię za szybkość, jednak serce się kraja na tych wszystkich krawężnikach i wybojach. Początkowo rozważałam rowery marin : nicasio albo four corners, jednak teraz zawęziłam poszukiwania do tych dwóch opcji:

Fuji jari 1.5 -> mam opcję kupienia używanego za 3600zł rocznik 2019 w super stanie (shimano tiagra i niestety hamulce mechaniczne), rama stalowa, 2x10

Accent Furious -> jest w promocji za ok. 4200zł mogłabym go mieć nowego, trochę naciągnięty budżet, tutaj osprzęt sram apex i aluminiowa rama, 1x11

Budżet tak w maksie mogłabym naciągnąć do 5000zł, ale niechętnie, wolałabym pozostawić sobie budżet na doposażenie. Co sądzicie o tych dwóch opcjach? Może macie jakieś inne sugestie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...