Skocz do zawartości

[Koronawirus] Zakaz wychodzenia z domu a jazda na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

No akurat dobra zmiana walczy zawzięcie z "lewackim" zdrowym stylem życia.

Cytat

Poprzedni rząd realizował tam (w mediach) określony lewicowy program. Tak jakby świat według marksistowskiego wzorca musiał automatycznie rozwijać się tylko w jednym kierunku - nowej mieszaniny kultur i ras, świata złożonego z rowerzystów i wegetarian, którzy używają wyłącznie odnawialnych źródeł energii i walczą ze wszelkimi przejawami religii. To ma niewiele wspólnego z tradycyjnymi polskimi wartościami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Godzinę temu, kamar59 napisał:

dlaczego to się zaczęło w Chinach i we Włoszech najprędzej bo tam jest mocno rozwinięte 5 G, a to jest związane z osłabieniem organizmu i objawami podobnymi do grypy. Osoby źle czujące się dostały " szczepionkę korona na grypę" i tak się zaczęło.

 Te teraz testy co robią to nie są na konowirusa, nie ma takiego testu, ono jest na grypę. Konowirus to jest słabsza grypa która była kilkadziesiąt lat wcześnie

taaaakkkk....Ty tak na serio? Na trzeźwo i dobrowolnie? Byłeś z tym u kogoś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to poprzedni rząd był lewicowy? Chyba czegoś nie wiemB) Bo, że dla obecnego szerokopojęty rozwój społeczeństwa jest totalnie nie na rękę to wszyscy rozumiemy. Energia odnawialna jest lewacka, tylko "wyngiel" i solidarne dopłacanie do pensji, 13, 14 i wcześniejszych emerytur górników jest takie polskie, prawdziwie katolickie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Remigiusz1978 napisał:

"§ 5. W okresie od dnia 1 kwietnia 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 r. zakazuje się na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej przemieszczania się osób przebywających na tym obszarze, z wyjątkiem przemieszczania się danej osoby w celu:"

Kaloryfer - jak jeździć na rowerze bez przemieszczania się? :D Może można na zewnątrz robić przysiady (w miejscu), ale przemieszczać się nie wolno, oprócz kilku przypadków już tutaj opisanych i cytowanych. Pozdrawiam.

 

Masz rację, przegapiłem ten paragraf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to za złamanie kwarantanny - albo 1.04

Teraz, tessio napisał:

Jak spotkają debila, który mówi, że nie wie jak się nazywa lub nie pozwala ustalić tożsamości to chyba odpowiedź jest prosta.

Mi by na ich miejscu się nie chciało, w ciul roboty, na dołku muszą takiego karmić, a potem odtransportować do aresztu śledczego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z natury życiowych... Wyprowadzanie psów się jawi jako oczywiste... 
Mam w domu dwie nastolatki i nastolatka... Jak nastolatek jest ułożony i spokojny to nastolatki (szczególnie jedna) chodzą po ścianach gryza szczekają i ogólnie zaczynają być groźne. Na razie dla siebie nawzajem ale widzę ze w każdej chwili może się to skierować na mnie... Ja tam już zamek do drzwi założyłem... ;)  
Pytanie czy wyprowadzanie nastolatki żeby się bydle wybiegało (w tym wypadku to jak z haskim... wybieg musi być dłuuuuugi) jest zasadnym wyjściem? 

Dobra coś na rozrywkę ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=e0G63uzhFP4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie przejdzie. Mieszkam na wiosce, więc łatwo mnie rozpoznać. Jedyny taki rower w okolicy tak naprawdę.

Ja tam zamierzam się przejechać. Po prostu wezmę ze sobą dowód osobisty i w razie kontroli grzecznie powiem, że " Wybrałem się na krótką przejażdżkę (patrz licznik) by się odstresować od tego siedzenia w domu. Tego minister o ile nie łamię zasad nie zabronił. Inna sprawa, że mam dosyć stresującą pracę (wizytówkę też wezmę) i naprawdę, proszę o wyrozumiałość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...