Skocz do zawartości
zkompasempl

[InO] 03 i 04.2020 Szwecja- "Kompas Wikingów"

Rekomendowane odpowiedzi

zkompasempl

KOMPAS WIKINGÓW- IMPREZA NA ORIENTACJĘ, SZWECJA 2020

rowerem: 26-28 marca 2020

pieszo: 16-18 kwietnia 2020

Na początku wiosny 2020 gdyński klub InO „Z Kompasem” zaprasza wszystkich aktywnych na pieszą i rowerową imprezę na orientację pt. „Kompas Wikingów”.

Czeka nas pasjonujący rejs promem do Karlskrony oraz sportowa rywalizacja w otoczeniu skandynawskiej przyrody: wśród skalistych szkierów; w polodowcowym terenie- pełnym jezior, granitowych głazów; pośród iglastego, skandynawskiego lasu. Na drodze napotkamy również malownicze miejscowości z charakterystycznymi, typowymi dla Szwecji, drewnianymi domkami w ceglastym kolorze.

Bądźcie aktywni, koniecznie wypłyńcie z nami w rejs do Szwecji i odnajdźcie ukryte wśród skarbów skandynawskiej przyrody lampioniki.

Info/ zapisy: www.zkompasem.pl

Śledź nas: facebook.com/zkompasem

BANEREK.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• iluzjonista123
      Przez iluzjonista123
      Hej! Szukam roweru dla mamy, w stylu crossowego/miejskiego. Głównie na czym mi zależy, to żeby była wygodna pozycja, czyli wysoka kierownica. Jeżdżone będzie głównie po mieście, czyli chodniki, kostka. Czasem do lasu.
      Wzrost ~165cm
      Niedawno była w sklepie i polecili je któreś  z tych:
      https://nrowery.pl/crossowe/103-madeira-db-da.html lub https://nrowery.pl/crossowe/104-madeira-db-ac.html https://sportprofit.pl/pl/p/Rower-Onilus-Naila-3.0-28-grafitowy-polysk-2020/28179 https://katalog.bikeworld.pl/2015/web/produkt/rowery/trekking_cross/northtec/43134/boudicca_al Z góry dziękuję za podpowiedzi :)
    • MateuszS1992
      Przez MateuszS1992
      Siemka, mam problem przy wyborze roweru, jeżdżę rowerem MTB z Decathlonu za 1000zl z 26 calowym kołem. Zima nie jeżdżę w ogóle...latem staram się codziennie 20-40km + czasem wycieczka ze znajomymi 10-15km, przy 40km mam średnią 20kmh. 
      I tutaj pytanie i prośba o pomoc, co kupić na 95% asfalt,  5% ze znajomymi po utwardzonej drodze czy np szrucie. 
      Zalezy mi na większej sredniej bo teraz bardzo odstaje
      Mam do wydania 2500zl choć chętnie kupię za 1500 jak nie będzie dużej różnicy w osprzęcie bo jeżdżę tylko amatorsko.

Wybrac rower crossowy typu Kands Maestro, Avangarde lub Kross Evado 5.0 lub inne,  proszę o pomoc.
      Czy bardziej celować w rower fitness typu Kross Pulso 1.0 lub 2.0
      I czy będzie duża różnica miedzy crossowym a fitness czy może po prostu kupić crossowy i zmienić opony ma gładkie 30/35mm?
      proszę o pomoc bo już się zastanawiam 3 tygodnie:)

• A5P3R
      Przez A5P3R
      Hej wam  
      Potrzebuję pomocy  a mianowicie w moim boxxerze WC 2014 (zwykła wersja bez żadnych usprawnień jak na załączonym obrazku) znalazłem rozszczelniony pierścień od korka komory powietrznej w miejscu gdzie narysowałem i teraz pytanie: czy da się sam ten pierścień wyjąć i wstawić coś innego (wątpię) czy ewentualnie mogę wsadzić cały "zamiennik" w postaci tego co znalazłem? Bo oryginalny korek z którego mi ucieka właśnie powietrze znalazłem tylko w stanach i Anglii za prawie 400-500zł  Pozdrawiam cieplutko 

• sqrll
      Przez sqrll
      Witam,
      Chciałem się zapytać co sądzicie o rowerze GT Avalanche Comp 2020 29"? Rower generalnie służyłby do "lekkiego downhillu" - zjazdu z górki, dropy do 1,5 m w dół. Jeśli nie to co innego w kwocie do ok. 3000zł?
    • pawe67867
      Przez pawe67867
      Witam jaka cene powinienem wystawić za rower cube analog 2019
      Posiada kilka rysek. Naped działa bez zarzutu. Stan 8,5/10
      Kupiłem go za 3000