Skocz do zawartości

[InO] 03 i 04.2020 Szwecja- "Kompas Wikingów"

Rekomendowane odpowiedzi

KOMPAS WIKINGÓW- IMPREZA NA ORIENTACJĘ, SZWECJA 2020

rowerem: 26-28 marca 2020

pieszo: 16-18 kwietnia 2020

Na początku wiosny 2020 gdyński klub InO „Z Kompasem” zaprasza wszystkich aktywnych na pieszą i rowerową imprezę na orientację pt. „Kompas Wikingów”.

Czeka nas pasjonujący rejs promem do Karlskrony oraz sportowa rywalizacja w otoczeniu skandynawskiej przyrody: wśród skalistych szkierów; w polodowcowym terenie- pełnym jezior, granitowych głazów; pośród iglastego, skandynawskiego lasu. Na drodze napotkamy również malownicze miejscowości z charakterystycznymi, typowymi dla Szwecji, drewnianymi domkami w ceglastym kolorze.

Bądźcie aktywni, koniecznie wypłyńcie z nami w rejs do Szwecji i odnajdźcie ukryte wśród skarbów skandynawskiej przyrody lampioniki.

Info/ zapisy: www.zkompasem.pl

Śledź nas: facebook.com/zkompasem

BANEREK.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lokopol2137
      Witam panowie i panie mam w pomysł myślę nad projektem ''Od rockridera do stuntera ,, mianowicie chciał bym wymienić parę rzeczy w tym rowerze takie jak amortyzatory,korbę,napędy i kiere mam budżet do 699 zł prosił bym o jakieś propozycje typu części które będą pasowały ogólnie o porady z tym związane z góry dziękuje 
      Ps rower to rockrider 340 roziar xs/s
    • Przez Avwn
      Witam, ostatnio wygrzebałem rower lecz jest problem z napędem, gry próbuje kręcić w drogą stronę łańcuch opada, więcej na dołączonym filmie.

https://streamable.com/e3og65
    • Przez Olkaaa
      Witam. Sprawa wygląda następująco: bardzo słabo jeżdżę na rowerze. Kupilam rower i jest on dla mnie za wysoki. Przy wsiadaniu jedynie koniuszki palców zostają na ziemi a ja po Prostu boje się ruszyć. Siodelko obnizone na maksa.czy jest możliwe Skrocic trochę sztyca (mam nadzieje ze to poprawna nazwa) o kilka cm? Roweru nie mogę oddać a szkoda mi zeby stal. 
    • Przez EiderSeek
      Cześć wam wszystkim,
      Jako kompletny laik w temacie rowerowym jestem zmuszony zasięgnąć opinii ekspertów-pasjonatów w tej dziedzinie.

Tytułem wstępu: Poszukuję taniego (przez tani mam na myśli, że cena jest jednym z najważniejszych czynników zakupowych - na potrzeby pytania - maks. 1000 zł) roweru do codziennej jazdy po mieście, z perspektywą wycieczek po lesie, bądź okazjonalnych dłuższych tras (bez bagaży) – przeznaczenie czysto rekreacyjne na pograniczu z materiałem na środek transportu miejskiego przy lepszej pogodzie.
      Mam możliwość zakupu modelu Muirwoods marki Marin, z tym że z 1994 (cos takiego jak w katalogu i tutaj). Czy zakup tak leciwego modelu ma obecnie sens (chwilowo abstrahując od kondycji samego egzemplarza i kosztów)? Wizualnie ten, jak i wiele innych modeli sprzed 20-30 lat wpisuje się w moje gusta, ale pozostaje kwestia sensowności takiego zakupu z technicznej strony.
      Cena egzemplarza, nad zakupem którego się zastanawiam to okolice 500-600 zł. Czy (przyjmując, że zakup takiego staruszka nie jest wcale tak głupim pomysłem) to koszt adekwatny to stanu roweru (w załączniku i w odnośniku dodaję kilka zdjęć, z których może wynikać czy stan tego modelu jest akceptowalny)?

Z góry olbrzymie dzięki za wszelkie sugestie i porady.

• Przez Mroksu
      Cześć chciałem kupić rower MTB do jazdy po mieście i bezdrożach mam w planach pojechać także w góry świętokrzyskie i zastanawiałem się nad rowerem
      Kross Esprit 4 z 2020
      mój budżet to 2,800zł wzrost metr 65 a waga to 34kg

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam

• Dodaj nową pozycję...