Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
enio303

[kask] FOX Fullface Jaki Rozmiar Wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

enio303

Witam jestem nowy i mam dylemat jaki bo jest okazja kasku fox fullface tylko został rozmiar l według producenta 58-59 cm ja mam obwód głowy 57 i czy brac cena okozjonalna 350???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marcin86Poznan

Trudno kupić na odległość bo każda firma inaczej leży na głowie. Rozmiar to jedno a wygoda to drugie. Zapytaj czy w razie złego dopasowania można oddać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
enio303

na stonie jest opisane 30 dni na zwrot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marcin86Poznan

No jak kupujesz w sklepie to luzik. Masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, ponosisz jedynie koszty wysyłki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KaDeT5
Napisano (edytowane)

Tak jak kolega wyżej napisał, każda marka ma inny rozmiar, ale jak mozesz zwrócić to luzik, ale mozesz podjechac do pobliskiego sklepu i przymierzyć ten kask, nawet jak będzie drogi czy będzie dobry a potem zamówić ten za 350 ;)

Edytowane przez KaDeT5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• blandlyo
      Przez blandlyo
      Heja! W najbliższy piątek jade z Wrocka z rowerem PKP do Świnoujścia. I jade wzdłuż WYBRZEŻA, aż na hel. Może ktos chętny?

• DeXuuuS
      Przez DeXuuuS
      Witam, za jakiś czas zamierzam kupić sobie rower do dh. Rama ma być typu hardtail, rozmiar 26". Skok amortyzatora to będzie około 140-160mm.
      Jaką ramę polecacie tak do około 1700zł?
      Z góry dzięki.
    • Opera
      Przez Opera
      Cena 5399 PLN
      (istnieje możliwość sprzedaży ratalnej 0% za pośrednictwem allegro)
      Do sprzedaży rower Kross Esker 6.0 rozmiar ramy M.
      Szczegółowe dane dotyczące tego roweru na stronie producenta:
      https://www.kross.pl/pl/2019/gravel/esker-6-0/
      W skrócie topowy gravel firmy Kross na najnowszej 105 Shimano z karbonowym widelcem i sztywnymi osiami. Rozmiar ramy bardzo poszukiwany, podobno na rynku polskim pojawiło się tylko kilka M.
      Rower jest fabrycznie nowy, odebrany 2 dni temu 07.06.2019, złożony i wyregulowany przez profesjonalny serwis rowerowy - sprzęt gotowy do jazdy. Jeszcze nie był jeżdżony, czeka na właściciela na stojaku.
      Oczywiście dostępna jest karta gwarancyjna, paragon, instrukcja obsługi, wszystkie papiery. Gwarancja od producenta na części wynosi 2 lata oraz 5 lat na ramę - licząc od 07.06.2019. Przegląd gwarancyjny za 30-60 dni oraz drugi za 12-13 miesięcy można dokonać w całej Polsce w każdym autoryzowanym przez Krossa serwisie.
      W zestawie z rowerem są plastiki do blokowania hamulców tarczowych przy ściąganiu kół, oraz silikonowe naklejki (prawdopodobnie do naklejenia na ramę aby linki nie obcierały ramy).
      Odbiór najlepiej osobisty w Rybniku dzielnica Kamień.
      Teoretycznie mogę go wysłać ale wydaje mi się że problematyczne może być jak go zabezpieczyć aby nie uszkodzić.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

• Krzywdaa
      Przez Krzywdaa
      Witam serdecznie.
      Tak jak w temacie.
      Otóż mam zamiar wziąć się za składanie tego właśnie typu roweru i podkreślam od razu, że chciałbym żebyście podali mi konkretne informacje i porady dotyczące tego tematu.
      Ramę już wybrałem i będzie to rama marki DARTMOOR. Model Dartmoor Wish z 2014r. . Rozmiar L.
      Od razu z damperem:
      https://www.bikestacja.pl/pl/rama-dartmoor-wish-2014-czarno-niebieska-28913.html
      Mam w sumię parę pytań dotyczące mojego pomysłu(będę je regularnie w miarę potrzeby zadawał w tym temacie).
      Pierwsze pytanie:
      Czy moglibyście mi wytłumaczyć w miarę parametry ramy i czy będzie ona pasować do mojego wzrostu (183cm) ?
      Drugie:
      Wiem na razie tyle, że piasta tylniego koła musi być wymiarów 135/12mm i czy na tą piastę wejdzie mi napęd z kasetą 11/12 rzędową(chodzi tu dokładnie o dobór gotowych już do założenia opony kół )? 
      I trzecie jak na razie :
       Chodzi o widelec, a konkretniej wiem, że to będzie RockShox o skoku 180mm ( by rower mógł być bardziej wszechstronny ). Czy widelec jest odpowiedni ? ( tu poprosiłbym o szersze rozbudowanie odpowiedzi)
      Podkreślam, że jestem dopiero w fazie planowania budżetu i będę swoją maszynę budował albo stopniowo albo kupię więcej części na raz przy większej ilości odłożonej gotówki ^^.
      Serdecznie pozdrawiam Wszystkich na tym forum i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi. 
    • onailona
      Przez onailona
      Cześć, bardzo proszę o pomoc w decyzji: merida FREEWAY 9300 LADY czy ROMET gazela 3.0?
      Rower dla osoby w wieku 56 lat, generalnie chodzi o to, by lekko się jeździło, trasy maksymalnie 20 km 
      Dodatkowo, jaka rama na wzrost 164?

Pozdrawiam