Skocz do zawartości
enio303

[kask] FOX Fullface Jaki Rozmiar Wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

enio303

Witam jestem nowy i mam dylemat jaki bo jest okazja kasku fox fullface tylko został rozmiar l według producenta 58-59 cm ja mam obwód głowy 57 i czy brac cena okozjonalna 350???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marcin86Poznan

Trudno kupić na odległość bo każda firma inaczej leży na głowie. Rozmiar to jedno a wygoda to drugie. Zapytaj czy w razie złego dopasowania można oddać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
enio303

na stonie jest opisane 30 dni na zwrot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marcin86Poznan

No jak kupujesz w sklepie to luzik. Masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, ponosisz jedynie koszty wysyłki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KaDeT5
Napisano (edytowane)

Tak jak kolega wyżej napisał, każda marka ma inny rozmiar, ale jak mozesz zwrócić to luzik, ale mozesz podjechac do pobliskiego sklepu i przymierzyć ten kask, nawet jak będzie drogi czy będzie dobry a potem zamówić ten za 350 ;)

Edytowane przez KaDeT5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Forummarcin
      Przez Forummarcin
      Witam, ktoś wie, gdzie w Warszawie można przymierzyć przed kupnem kaski fullface z odpinaną szczeką, typu jak np. Bell super 3R, Uvex Jakkyl, Leatt DBX, Giro Switchblade, Met Parachute mcr itd... Dzięki Pozdrawiam Marcin 
    • ToTamir
      Przez ToTamir
      Witam,
      Jakie trenażery będą pasowały do mojego roweru? Podobno jest spory problem z wpasowaniem i przejściówkami, a zdania "ekspertów" w okolicy są podzielone... A ja mam zamiar kupić, złożyć i używać, a nie bawić się przez 3 miesiące w wymiany i oczekiwania na części. 
      Od siebie dodam (bo na ramie jest tylko 12x142), że według producenta THRU-AXLE jest x1.5. Napęd shimano ultegra. 
      Jeżeli będą potrzebne jakieś inne zdjęcia, czy parametry to oczywiście podam.

• WiktoreQuu
      Przez WiktoreQuu
      Witam
      Otóż wczoraj dostałem nowy rower jakim jest Giant Glory 2013 z pozamienianymi częściami. Nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi wszystkimi pokrętłami na górze Fox'a 40 oraz tym czerwonym pokrętłem pod prawą stroną amora. To samo mam z Fox Dhx rc4. Nie rozumiem co zmienia czerwone małe pokrętełko, "Bottom Out" i małe niebieskie pokrętęłko. Czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć co oznaczają te pokrętła oraz co zmieniają w pracy amortyzatorów? Byłbym bardzo wdzięczny 
      Pozdrawiam
    • Figura
      Przez Figura
      Mam 182 cm wzrostu waze 67 kg. nie moge zdecydowac  sie odnosnie tych 2 rowerów
      rower kola 27,5 rama 19
      rower koła 29 rama 16
      potrzebuje roweru na studia do poruszania sie po warszawie ale tez pewnie na jakieś male wypady poza.
      wszelka pomoc mile widziana , na rowerach nie znam sie praktycznie wcale.
    • keir
      Przez keir
      Witam,
      przymierzam się do kupna ochraniaczy na kolana. Czy kupno ochraniaczy typu - kolana+piszczele, będzie dobrym pomysłem do jazdy w mieście: skatepark'i, pumptracki. W mojej miejscowości nie ma tras enduro więc muszę jeździć około 100km żeby po takich pojeździć. Wiadomo że tam takie ochraniacze "combo" się sprawdzą, ale czy jak będę jeździł gdzie indziej niż w bardziej wymagającym terenie to czy takie ochraniacze będą wygodne i nie będą ograniczały ruchów czy lepiej po prostu kupić ochraniacze na same kolana?