Skocz do zawartości
  • 0

Rower dla kobiety - dojazd do pracy i weekendowo w terenie


Gość Karolina

Pytanie

Gość Karolina

Witajcie :)

Szukam dla siebie roweru na dojazdy do pracy w tygodniu oraz weekendowo na wyjazdy za miasto, po wiejskich ścieżkach, lesie.

Bardzo bym chciała, by nie był za ciężki, bo dość często będę go przenosić/wnosić o własnych siłach.

Budżet jaki bym chciała przeznaczyć to 2000zł. Możecie polecić rower lepszy używany. Podpowiedzieć na jakie firmy zwrócić uwagę. Nie musi to być nówka sztuka, tylko byle by służyła i nie sprawiała wiele przykrości.

Z góry dziękuję za wszystkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

A w wątkach cross za 2000 / trekking za 2000 nic nie znalazłaś dla siebie ??

Jaką pozycję preferujesz ? ( żeby nie było wątpliwości - na siodełku ...)

No i bez informacji o wzroście czy długości nogi (o ile nie wykluczasz np ramy męskiej) z miejsca się nie ruszy :)  . Może to też mieć znaczenie dla doboru wielkości koła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Mam niecały 1,6m. Zazwyczaj na rowerach znajomych nie dosięgałam do ziemi, więc śmiałam się, że może coś mi się uda znaleźć na alledrogo po komuniach w maju ;) (a nie, dzieci teraz dostają drony, uhh).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na northec boudicca - duże koła a rama 16", osprzęt nie powala ale "dolne strefy stanów średnich" :) no i jeszcze zostanie grosza na doposażenie.

Względnie unibike flash 2018 lds / romet gazela 4 (na niższe numerki nie patrz)

Wzglednie idź na całość :)

https://allegro.pl/oferta/rower-romet-gazela-5-28-2016-deore-6919682114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...