Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szymon4x

Dartmoor Hornet 4x

Rekomendowane odpowiedzi

szymon4x

Witam, do swojego Dartmoor'a Hornet 4x chcę wsadzić korby  SHIMANO ZEE M640,ale zastanawia mnie rzecz "

Korba pasuje do każdej ramy MTB (i nie tylko) która posiada gwint angielski.

" Czy będzie pasowała korba do mojego 4x?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• cichyMTB6
      Przez cichyMTB6
      Witam. Mam pomysł złożenia sobie rowerku trailowego Dartmoor Primara na kołach 29 w rozmiarze XL ( posiadam 2 metry wzrostu i waga 80kg ) Pytanie jest następujące, czy warto się w to bawić i zaoszczędzić? Czy lepiej kupić nowy? Zaznaczam z góry że nie ma możliwości kupienia nowego roweru na ramie XL. Nie powiem zajawilem się pomysłem dlatego nie miałbym nic przeciwko składaniu.
      Jeżeli uważacie, że pomysł nie jest najgorszy składanie zacznę od widelca no i właśnie Pytanie jaki amortyzator byście polecili bym wsadził o 130mm skoku? rodzaj sterów: IS42/IS52
      Rama;
      https://rowerowy.com/sklep/czesci/ramy/enduro-all-mountain/prod/dart-primal-29-frame

pozdrawiam. 
    • Magnaflow
      Przez Magnaflow
      Witam tak jak w temacie czy da się założyć korby które wymagają suportu 113mm na suport 111mm? Mam kasetę 9 rzędowa  i będąc totalnym laikiem próbowałem założyć korby shimano tourney które są przystosowane do 7 8 rzędow. Po założeniu okazało się że nie da się nawet zakręcić korbą bo przylega do ramy. Szukam teraz korby na kwadrat która będzie pasowała do suportu 110, 111mm i do 9 rzędow czy jest taka korba w ogóle możliwa do zdobycia? Czy da się wsadzić korbę 113mm na suport 111mm?
    • Unbroken_reed
      Przez Unbroken_reed
      Niedawno skończyłem projekt który ciągnął się za mną przez prawie rok. 
      Odremontowałem rower streetowy na ramie Dartmoor Quinnie 2010.
      Był to ciężki orzech, jednak go schrupałem! A koszt 1800 zł nie jest tak bolesny, jak za marzenie sprzed 10 lat.

• Dantob
      Przez Dantob
      WItam mam problem. Chcę złożyć koło lecz nie wiem jak dobrać długość szprych(zaplot na 3 krzyże).
    • Pawel20044
      Przez Pawel20044
      Witam ostatnio kupiłem rower a mianowicie dartmoora primala, jeździłem nim wczoraj i dzisiaj a tu nagle zobaczyłem to. Nie co się stało nie wiem czy to ja zrobiłem ale nie skakałem czy to będzie przeszkadzało i czy jest możliwość że pęknie mi rama całkowicie. Oddawać go do sprzedawcy? Czy jeździć tym bo się nic nie stanie?