Skocz do zawartości

[Wrocław/Psie Pole] Rowery Serwis


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zatrudnię Pracownika w serwisie rowerowym we Wrocławiu. Umowa o pracę na czas nieokreślony, pensja 2-3 tys.. Gwarantuję dobrą atmosferę i samodzielność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Cytat

W treści ogłoszenia powinny znajdować się wszystkie niezbędne informacje dot. pracy:
 - opis stanowiska
 - wymagania/doświadczenie
 - informacje kontaktowe
 - zatrudnienie stałe/tymczasowe
- zakres wynagrodzenia

 

Proszę uzupełnić brakujace dane bo poleci do śmietnika zgodnie z reguleminem działu Praca.

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze w ramach pouczenia proszę mi podać wskazówkę, jak zmienić treść tego ogłoszenia. Chętnie to zrobię, ale nie widzę, ani "edytuj", ani"zmień", ani"popraw" A tak a propos: serwis rowerowy, chyba wystarczy jako opis stanowiska, jeśli nie piszę o wymaganiach, to chyba ich nie ma; sądzę, że jeśli ktoś z forum będzie chciał tej pracy, to będzie wiedział, że musi posiadać umiejętności w tym temacie, kontakt jest przez forum, system zatrudnienia podałem (nieokreślony), zakres wynagrodzenia też. Nie wiem w takim razie dlaczego straszenie tym śmietnikiem? Pozdrawiam. jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu nie ma takiej zakładki zedytuję, a poprosiłem żeby mi podać jak poprawić moje ogłoszenie. Jest zakładka Edycja profilu, ale tam nie ma możliwości tego zrobić. Może tak mniej błyskotliwej, a bardziej konkretnej odpowiedzi się doczekam? Pozdrawiam.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...