Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

Podbijam. Jestem w tripolis na początku stycznia, 2-5 dokładnie.

 

Teraz moge wysłać.

 

Jak nie bedzie potrzeboskich idzie na hasiok.

 

 


30687209241_06105c0fe0_b.jpg

 

30738874786_22d12d2cf2_b.jpg

 

30775478765_a26eca4486_b.jpg

 

Sztywny, stalowy widelec MTB pod fałki, wymontowany laaaata całe temu z Unibike Mirage bodajże...

 

A2C 400mm, stery nakęcane 11/8.

 

30775628085_7410584c9d_b.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Licznik z lidla. Brak magnesu. Prawdopodobnie działa, ja nie używam, może komuś się przyda.
Oddaję jako "stan nieznany".
 
DEhIKFv.jpg
 
Wysyłka przy przedpłacie, polec eko 8 zł / polec prio 8.8 zł. W cenę wliczam kopertę bąbel.

Chętni niech zaklepują w temacie, nie przez PW.

 

Łodziaki -> odb. osobisty na Żubardziu.

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Oddam dwie opony GEAX ARGO 2.00 zwijane za cenę przesyłki. [ 20 PLN pocztą ]

 

Przebieg lekko ponad 5k km, jedna mniej zużyta sezon po mieście pojeździ jeszcze, bardziej zużyta już raczej nie. Jest minimalnie przecięta przez szkło [ nie na wylot, oplot jest nienaruszony ] 

 

http://s10.ifotos.pl/img/201702181_aweqxwq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam najlepiej za free z odbiorem własnym zacisk sztycy Promax (nowy). Za dopłatą wysyłka Poczta Polska/tylko w soboty.

spec:

Model: MX38-RT
Średnica: 28,6mm
Materiał: aluminium
System montażu: śruba
Kolor: czarny poler
Waga: ok. 26g

 

post-178090-0-05222900-1488050858_thumb.jpg

Edytowane przez bardok206
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik z lidla. Brak magnesu. Prawdopodobnie działa, ja nie używam, może komuś się przyda.

Oddaję jako "stan nieznany".

 

....

 

Wysyłka przy przedpłacie, polec eko 8 zł / polec prio 8.8 zł. W cenę wliczam kopertę bąbel.

Chętni niech zaklepują w temacie, nie przez PW.

 

Łodziaki -> odb. osobisty na Żubardziu.

 

Czy jeszcze aktualne? Byłbym chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik z lidla. Brak magnesu. Prawdopodobnie działa, ja nie używam, może komuś się przyda.

Oddaję jako "stan nieznany".

  

Wysyłka przy przedpłacie, polec eko 8 zł / polec prio 8.8 zł. W cenę wliczam kopertę bąbel.

Chętni niech zaklepują w temacie, nie przez PW.

 

Łodziaki -> odb. osobisty na Żubardziu.

 

Oddane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koło, oddam koło! :)

 

Piasta- 6 śrub, Deore, czarna

Obręcz - Rodi 26", biała

Stan - szczerze mówiąc nie pamiętam bo koło od 2 lat leży szczelnie zapakowane do wysyłki, ale się nie doczekało. Na pewno 2 lub 3 szprychy strzeliły, piasta nie pamiętam ale koło do końca jeździło. 

 

 

Edytowane przez siimon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć 

 

Przy okazji wymiany biurka przeszukałem czeluści starego mebla i znalazłem chwyty 80 mm pod revoshift i wspomniane już revoshifty w konfiguracji 3x7 - model sl-rs35.

 

Może ktoś składa jakiś bułkowóz czy zimówkę i szuka oszczędności to mu się przyda , bo mi są już zbędne.

 

http://imgur.com/a/uANVV

 

Manetki są jeszcze ze starymi linkami - używane około roku i tyle samo później przeleżały. Jak ktoś będzie potrzebował krótsze linki to od biedy można obciąć stare , ale wiadomo , że nowe nie zaszkodzą.

 

Chwyty są bardzo twarde i o tym z góry mówię , jeden zaczyna się otwierać na końcu ale pojeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Oddam dwie opony GEAX ARGO 2.00 zwijane za cenę przesyłki. [ 20 PLN pocztą ]

 

Przebieg lekko ponad 5k km, jedna mniej zużyta sezon po mieście pojeździ jeszcze, bardziej zużyta już raczej nie. Jest minimalnie przecięta przez szkło [ nie na wylot, oplot jest nienaruszony ] 

 

http://s10.ifotos.pl/img/201702181_aweqxwq.jpg

 

Jeszcze Aktualne? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

 

Mam do oddania :

 

- kierownicę zoom , podobno alu - tak jest na niej napisane , długość 600 mm , wznos 10* , albo gięcie 10*  , mocowanie 25.4 z tego co mierzyłem.

- Mostek prawdopodobnie też zoom , długość 110 mm , wznos jak pamiętam 15* , pod rurę 1 i 1/8 , mocowanie kierownicy pod wspomnianą wyżej kierownicę - 25.4

- Wspomniane wyżej revo shift-y 

- Wspomniane już chwyty 80 mm pod revo shift

- Stery diatech - nie wiem w jakim są stanie dokładnie , bo dostałem je razem z widelcem a złożyłem na swoich , ale wyglądają na trochę wyślizgane. Organoleptycznie nie chodzą najgorzej , pomimo tak wyślizganego pierścienia do kasowania luzu. Pod główkę 1 i 1/8.

 

Gdzieś jeszcze powinienem mieć praktycznie nową manetkę M310 pod 8s - przejechała nawet nie 1000 km , przerzutkę przód fd-tz30 i koło 26" pod wolnobieg i v-br - [obręcz euroline 19c , szprychy stal , piasta stal , nie wiem jaka] Tylko najpierw bym je musiał znaleźć :P

 

LEUtgvv.jpg

wXJSTyX.jpg

1qpEvFw.jpg

Wkq5sIe.jpg

9BXRcqC.jpg

puDhXfn.jpg

eKYwMDs.jpg

F8qOEhu.jpg

8OShZSl.jpg

CDm9kwu.jpg

Tid609E.jpg

jfgzgrN.jpg

dWv8YT8.jpg

 

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...