Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

Wietrzenie szafy.

 

Najpierw mały introdakszyn...

 

6 zestawów koszulka/gacie/skarpetki rowerowe. Używane przez zawodnika o wzroście 179cm, nodze długości 84cm i wadze 65kg.

 

Kilka uwag:

 

1. Koszulka nr3 jest najluźniejsza i spokojnie może używać jej ktoś przynajmniej 15kg tęższy niz ja i pewnie z 5cm wyższy.

2. Koszulka nr5 jest najbardziej obcisła i najkrótsza. Także lepiej przypasuje komuś około 175cm wzrostu i raczej cherlawszej budowy.

3. Spodenki z szarą wkładka sa używane ale od dobrych 3 lat leżą w szafie gdyz w pełni przeszedłem na gaciory na szelkach. Tak samo te z kremową wkładka, która jest generalnie najsłabsza. Niebieska wkładka, nigdy nie używane, to w zasadzie nie majty tylko wpinane do luźnych szortów szorty :D Ale mozna je nosić same, szczególnie pod jakimiś luźnymi gaciorami.

4. Całość poleci do Majka razem z jego zamówieniem PlanetX (taka mała kontrabanda z mojej strony :) ) i on bedzie rozsyłał lub rozdawał całość.

5. Bardzo chciałbym aby szmaty nie pojawiły się za chwilę na Alle czy innym OLX, tylko, zeby za koszty przesyłki pobrali sobie je ludkowie którzy nie mają żadnych, dedykowanych, rowerowych szmat.

6. First come, first served...

 

 

Nr1

28896316640_273220427b_c.jpg

 

Nr2

28896311470_20bcc389d4_c.jpg

 

Nr3

29184089665_df08270f05_c.jpg

 

Nr4

28564402953_1a5f8c5013_c.jpg

 

Nr5

28896296560_5b306d1d9c_c.jpg

 

Nr6

29150548836_3a2f01c1ec_c.jpg

 

Gaciory

28896284790_1efcbc13dc_c.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Może nie wyraziłem sie zbyt jasno.

 

Wszystko idzie w zestawach czyli koszulka/gacie/skarpetki. Czyli do wzięcia jest 6 zestawów.

 

Duża koperta Pocztą Polska to w/g cennika 7.10PLN...

 

Rozmiarówka niebieskiej wkładki...

 

Pochodza one z gaciochów Altury w rozmiarze S. Jakis model 3/4, letni, wypadł juz dawno temu z oferty...

 

Nie wiem co jeszcze oprócz własnych wymiarów mogę Ci zapodać...

 

W pasie ma 84cm...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Całość poleci do Majka razem z jego zamówieniem PlanetX (taka mała kontrabanda z mojej strony ) i on bedzie rozsyłał lub rozdawał całość.

A czy Majk za to że właśnie dowiedział się (i oczywiście z chęcią udostępni pudło) o całej akcji może sobie zaklepać gatki z niebieską wkładką? Bo nie ukrywam że spróbowałbym jazdy w luźnych szortach z taką wkładką. Obiecuję dać co zamówienia używane kilkanaście razy (ale dobrze wyprane) spodenki podobnych rozmiarów, dla kogoś kto chce spróbować jazdy z wkładką myślę w sam raz. :)

 

EDYTA: Właśnie widzę że to S-ka. Więc pewnie moja piękna rzyć się w to nie wciśnie. 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rozumiem, iż załapałes że koszulka wraz z majtami i skarpetkami tworzy zestaw?

 

Jeśli to Ci odpowiada to i tak na razie przyjdzie Ci nieco poczekać, jakoże nastepny szmugiel UK-PL wyrusza po 18 września i wtedy będę mógł dołożyć szmaty do przemytu PlanetX.

 

Dla jasności koszty do pokrycia to tylko wysyłka po Polsce...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tarcze rt56 180mm i 160mm grubosc obu okolo 1.6mm. Raczej proste.... Po glebie kupilem nowe kola na is...do czasu gleby nie bylo problemow. Odbior osobisty waw. Jeszcze mozna na nich polatac trekingowo ...

 

Edyta tarcze oczywiscie na CL...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

Klasyczy kokpit Dawes/Kalin pod stery nakrecane 1-no calowe.

 

Odbior tylko osobisty w Gdyni od 8 do 22 liściopada.

 

Sorrewicz, ale Białka odmówiła współpracy w pakowaniu i wysyłaniu...

 

30687209241_06105c0fe0_b.jpg

 

30738874786_22d12d2cf2_b.jpg

 

30775478765_a26eca4486_b.jpg

 

Sztywny, stalowy widelec MTB pod fałki, wymontowany laaaata całe temu z Unibike Mirage bodajże...

 

A2C 400mm, stery nakęcane 11/8. Jak wyżej, odbiór tylko osobisty w Gdyni.

 

30775628085_7410584c9d_b.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wykorzystałem w swoim projekcie puszczam dalej.Może komuś się przydadzą.

 

Klamki V-brake Tektro 314a krótkie na dwa palce.Stan powiedzmy idealny minus.Jakieś ze dwie ryski się znajdą.

 

Pancerze linek przerzutek i hamulców Baradine pomarańczowe.Długoście od lewej przerzutkowe 28cm,2x23.5cm,148cm.Hamulcowe po prawej i u góry 53cm i 138cm.

 

Odbiór najlepiej osobisty w Częstochowie ale jak ktoś by chciał to wysłać też mogę.

 

thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg

Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mostek Tioga 105mm, waga 133g, pod kierownice 25,4 i sterówke 1i1/8"
Jedna śruba przy mocowaniu sterówki jest przekręcona, zbyt mocno była dokręcana i się przekręciła. Gwint w mostku uszkodzony

 

http://www.forumrowerowe.org/gallery/image/21020-dsc-0160-2/

http://www.forumrowerowe.org/gallery/image/21021-dsc-0161-2/

 

 

 

Przerzutka przednia, tak jak na zdjęciu, brakuje śruby. Może komuś się przyda.

http://www.forumrowerowe.org/gallery/image/21022-dsc-0171-3/

http://www.forumrowerowe.org/gallery/image/21023-dsc-0170-3/

http://www.forumrowerowe.org/gallery/image/21024-dsc-0169-1/

http://www.forumrowerowe.org/gallery/image/21025-dsc-0168-3/

 

 

Do odbioru we Wrocławiu, lub mogę wysłać. Koszt przesyłki pokrywa odbiorca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...