Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dodatkowo w gratisie do oddania czarny błotnik z połyskiem  przedni  pod kolo 28cali, szerokosc ok 35mm, Błotnik mocowany do widelca na srube, oraz na pręty, przy błotniku prety wsuwane są w gumki i niczym się ich nie prszykreca, prawie jak bluemels ;-P Generalnie jakos mi sie roweru trzymal ale przesiadlem sie na opony 33mm i za ciasno bylo. Oddaje bez prętów. Do zobaczenia w moim Garazu, wisi na Centurionie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

Jakoże wyprawa do Polszy w końcu na horyzoncie moge pooddawac kilka klamotów, które jeszcze posłużą a sprzedawanie ich byłoby pewnie trudne.

 

Zatem:

 

1. Moje drugie buty SPD i komplet działajacych pedałów. Buty to SIDI Bullet 2, deklarowany rozmiar o ile pamietam 43, długość wkładki 271mm. Pasowanie raczej rejsingowe, typowe, włoskie dla wąskich stóp. Buty dobrze rozczłapane z mocno poszarpanymi zapiętkami. na pewno bedzie trzeba troche przy nich powalczyć aby wrócily do dawnej świetności, choc można tez używać tak jak są. Podeszwa zewnetrznie dość zdeptana, mam gdzieś komplet kołkow do podbiegania, jak znajde dorzucę. Do tego komplet uzywanych PD-540 z blokami.

 

2. Moje czwarte buty SPD i komplet działajacych pedałów. Buty DHB MT-1 - DHB to własna marka sklepu rowerowego Wiggle. Deklarowany rozmiar 44, długośc wkładki 280mm. Pasowanie standardowe, nie przeszkadzajace stopie o wysokim podbiciu. Buty dośc rozczłapane, w paru miejscach wymagaja podklejek, podeszwa dość zdeptana szczególnie z tyłu. Nieużywane kołki do podbiegania w komplecie. Do tego para uzywanych pedałów PD-520 bez bloków.

 

3. Moje drugie zimowe buty SPD. Uwaga!!!! Sa to buty Spec Defroster, takze ich zimowość jest delikatnie mówiąc naciagana. Fakt, przyjemnie sprawdzaja sie w mokrej pogodzie ale w temperaturach poniżej zerowych jest w nich poprostu chłodno. Zimowe to i one moze są ale na zimę kalifornijska, a nie europejska :) Deklarowany rozmiar 44, długość wkładki 283mm. Pasowanie standardowe. Buty wymagaja kiku podklejek i ingerencji w wewnętrzna wyściółkę w okolicy zapietków, gdyż poprzecierały sie tam.

 

Kilka uwag.

 

Buty są lub bedą wyprane i zasprajowane środkiem anygrzybicznym i antysmrodowym. 

 

Prosze, aby zgłaszały sie osoby które NPRAWDĘ chciałby popróbować jazdy w espedach a nie pieczeniarze którzy potem wystawią to na Alle lub gdziebądź. Chcesz handlować to sobie kup, badź uczciwy.

 

Jak to zadziała. A-no można buty odebrac w terminie 20-29 piździernika osobiście w Trójmiescie lub Szczecinie. Jeśli chodzi o wysyłke, to nie ma problemu, zainteresowany płaci tylko za paczkę, tyle ile potrąci mnie Poczta Polska.

 

Zdjecia paputków: https://www.flickr.com/photos/39409125@N02/albums/72157659445289422

 

Jak jakies pytania, interpelacje lub pomysły zapraszam na PRV.

 

Szacunek...

I.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

What a day, what a lovely effing day  :verymad:

 

Enyłej, juz sie werbalizuję.

 

Oczywiacie first come, first served.

 

1. Zestaw DHB-MT1 i 520-tki wstępnie zaklepany przez djwiocha.

2. Szpece Defrostery wstępnie zaklepane przez emcinek.

3. Zestaw Sidi i 540-tki wstepnie zaklepana dla Mike may the Force will be with You.

 

Także natenczas rozpareclowane.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj na tym temacie nie siedzę bo "raczej" wszystko mam do moich ekcesów rowerowych ale z ciekawości dzisiaj wszedłem. 

Wielkie słowa uznania dla tutaj kolegi Ivana gdyż to nie są tanie rzeczy a pewnie niektórym (oby potrzebującym faktycznie forumowiczom) się to przyda. Jak dla mnie wielka piątka mimo, iż osobiście i materialnie z kolegą się nie znamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce damper ROCK SHOX ARIO o długości 165. Amorek w pełni sprawny z blokada i regulacją tłumienia. Liczę na uczciwość i z miłą chęcia oddam dla osoby co taki potrzebuje a nie do dalszej odsprzedaży. Co do zainteresowania to dzwonić 501260515 ze względu na to że nie mam czasu odpisywać

post-170385-0-18656700-1444225200_thumb.jpg

Edytowane przez ACTIVIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam karnet na wjazd na Górę Żar, ważny do 30 października. Są na nim do wykorzystania 2 wjazdy (jeden na 100%, ale możliwe że nawet 3 - nie pamiętam dokładnie). Jeden wjazd kosztuje 12 zł, zatem wysyłka tylko listem zwykłym ma sens :) A najlepiej odbiór osobisty. Może ktoś z Torunia się tam wybiera? Zawsze się zaoszczędzi parę złociszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Jeszcze jedne nieuzywany wykop, moze komus się zda.

 

Klasyczny kokpit szosowy.

 

Kiera stalowa z amelinowym kołnierzem na środku 410mm CtC, most na konus Kaloy 100mm, klamki non-aero Modolo Flash.

 

Stan jak widać, gumki na klamkach maja trochę pęknięć ale nie sypia się.

 

Ponownie odbiór w Tripolis, Szczecinie lub paczkowo pomiędzy 20 a 29 piździernika.

 

21902756809_727c052d13_c.jpg

 

Reszta fotków tamże ---> https://www.flickr.com/photos/39409125@N02/albums/72157659445289422

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

 

 

2. Moje czwarte buty SPD i komplet działajacych pedałów. Buty DHB MT-1 - DHB to własna marka sklepu rowerowego Wiggle. Deklarowany rozmiar 44, długośc wkładki 280mm. Pasowanie standardowe, nie przeszkadzajace stopie o wysokim podbiciu. Buty dośc rozczłapane, w paru miejscach wymagaja podklejek, podeszwa dość zdeptana szczególnie z tyłu. Nieużywane kołki do podbiegania w komplecie. Do tego para uzywanych pedałów PD-520 bez bloków.
 

 

Kontakt z kolegą który, zadysponował powyższy zestaw jest delikatnie mówiąc słaby, także zestaw ponownie jest dostępny.

 

Kto pierwszy, ten lepszy.

 

Proszę o uczcowość, bardzo nie chciałbym potem znaleźć tych papci na Alle lub innym OLX.

 

Jeśli nieprzypasują, proszę puścić dalej do kogoś potrzeboskiego.

 

Pierwsze 7 zdjęć w albumie: https://www.flickr.com/photos/39409125@N02/albums/72157659445289422

 

Wysyłka 15 ziko, lub odbiór w Trójmieście 27-29.10.

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...