Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Za zwrot kosztów wysyłki plus ew. piwo mogę oddać zaciski i klamki (bez przewodów) Avid Elixir 3, białe.

 

Stan ich jest mi nieznany. Były rozkręcone jakieś 8 miesięcy temu i tak przeleżały ten okres. Podczas demontażu były sprawne, nie mam pojęcia jak jest teraz, czy te resztki DOT'a coś złego z nimi zrobiły.

 

Zainteresowanym mogę podrzucić zdjęcia na PW.

 

Peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do oddania kompletny napęd: korba, kaseta jakaś srama, łańcuch sram pc-803 i wkład suportu. Wymieniłem na nowy i ten mi leży nie potrzebny. Napęd w sumie działa i nie przeskakuje a po zębach widać że jest szansa przyjąc nowy łańcuch lub mniej wyciągnięty od obecnego (nie obiecuje:P). Kaseta ma jeden wyłamany ząbek. Nabywający pokrywa koszt przesyłki (+/-10 zł) i ew flaszke :P

 

vScqlKH.jpg

jJEi7Kl.jpg

rPzYUw1.jpg

ZjwxG4o.jpg

SCyWFW6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oddam za "co łaska" i koszt wysyłki (7zł polecony ek) KASETĘ Shimano CS-HG 30-8i 11-32 ośmiorzędowa http://e-fotek.pl/images/22359934799349390142.jpg Tutaj fota. Nowego łańcucha nie przyjmie. Przejechanie około 1600- 1800km Można odebrać w Bytomiu - do dogadania. Info na PW

Edytowane przez talento259
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka moja mama ma na swoim rowerze prawie taki sam dystans zrobiony tylko że ma łańcuch 7 rzędowy i wszystko na 7 rzędów. Jak myślisz przyjąłby tą kasete łańcuch który ma zrobione 2100 km?

Tylko czy łańcuch nie musiałby być dłuższy?

Edytowane przez marcinek1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie tylko dystans się liczy, ale sposób jazdy. Jak ktoś lubi mocno cisnąć w 1000km rozciągnie łańcuch bardziej niż ktoś kto lubi lżejsze przełożenia w kilka tys. km. mrmorty ma rację, nie ma sensu oddawać używanej kasety bez łańcucha z którym jeździła, jeśli nie przyjmie ona nowego. To czy inny używany podpasuje to loteria, szkoda diengów nawet na te koszty wysyłki, lepiej wypić browara.

 

No chyba że ktoś lubi zabawy z pilnikiem/dremlem i dobie kasetę naprawi ;).

Edytowane przez sznib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...