Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

 

kask jeszcze aktualny?

 

Oddam w dobre ręce, ale tylko na terenie Torunia:

  • kask MTB Lazer Topaz, czarny, stan dobry, rozmiar 56-62;
  • kasetę Shimano Deore 9-biegową wraz z łańcuchem i spinką, z którymi pracowała więc na pewno będzie działać jeszcze parę kilometrów, przebieg ok. 2000 km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oddać :

1. Odblask biały montowany na kierownice

2. Odblask czerwony montowany na sztyce (34,1)

3. Odblaski na koła - pomarańczowe

4. Bieżnia to sterów

 

Najlepiej gdzieś na miejscu (Chrzanów, Jaworzno - mogą być okolice zawsze mogę podjechać na rowerzre, Katowice, Gliwice), na za sadzie z ręki do ręki, możliwa wysyłka na koszt chętnego, ale wątpię by się to opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oddam w dobre ręce, ale tylko na terenie Torunia:

  • kask MTB Lazer Topaz, czarny, stan dobry, rozmiar 56-62;
  • kasetę Shimano Deore 9-biegową wraz z łańcuchem i spinką, z którymi pracowała więc na pewno będzie działać jeszcze parę kilometrów, przebieg ok. 2000 km.

 

 

Sprzęt już oddany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oddać :

1. Odblask biały montowany na kierownice

2. Odblask czerwony montowany na sztyce (34,1)

3. Odblaski na koła - pomarańczowe

4. Bieżnia to sterów

 

Najlepiej gdzieś na miejscu (Chrzanów, Jaworzno - mogą być okolice zawsze mogę podjechać na rowerzre, Katowice, Gliwice), na za sadzie z ręki do ręki, możliwa wysyłka na koszt chętnego, ale wątpię by się to opłacało.

Możesz wysłać mi zdjęcie bieżni :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddam za browarka albo dwa (jedyna dopuszczona tutaj waluta :D ) manetki Shimano SL-TY31. Są to 3x6 manetki o zawodniczej charakterystyce, są lżejsze od światła i szybsze od piórka. 

Czy jakoś tak...

W środku nie było palone, nie są po dzwonie, nie są składane z 3 innych, świeży import, dziadek z Bawarii jeździł tyle co do sklepu w Moskwie.

A na serio to w prawej brakuje baryłki, poza tym nie używałem ich, miały iść do zimowego czegoś, ale nie wyjszło. Może się przyda dla dziecka, albo na maratony ("Wygrałem takimi TDF" ~Pan Dziadek, poprzedni właściciel)

 

Odbiór tylko osobisty, okolice Chrzanowa, Trzebinii, Libiąża. Powiedzmy że bliżej Trzebinii i Chrzanowa. Nie wysyłam (nie opłaca sie :P )

 

No i zapomniałbym : brakuje śrubek do obejm, tak to igła, wnętrze pachnie nowością, garażowany i 100% oryginalny przebieg  :teehee: 
2013-05-06-12-15-18.jpg

2013-05-06-12-15-21.jpg

2013-05-06-12-15-09.jpg

Edytowane przez adii22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za browarka albo dwa (jedyna dopuszczona tutaj waluta :D ) manetki Shimano SL-TY31. Są to 3x6 manetki o zawodniczej charakterystyce, są lżejsze od światła i szybsze od piórka. 

Czy jakoś tak...

W środku nie było palone, nie są po dzwonie, nie są składane z 3 innych, świeży import, dziadek z Bawarii jeździł tyle co do sklepu w Moskwie.

A na serio to w prawej brakuje baryłki, poza tym nie używałem ich, miały iść do zimowego czegoś, ale nie wyjszło. Może się przyda dla dziecka, albo na maratony ("Wygrałem takimi TDF" ~Pan Dziadek, poprzedni właściciel)

 

Odbiór tylko osobisty, okolice Chrzanowa, Trzebinii, Libiąża. Powiedzmy że bliżej Trzebinii i Chrzanowa. Nie wysyłam (nie opłaca sie :P )

 

No i zapomniałbym : brakuje śrubek do obejm, tak to igła, wnętrze pachnie nowością, garażowany i 100% oryginalny przebieg  :teehee: 

2013-05-06-12-15-18.jpg

 

2013-05-06-12-15-21.jpg

 

2013-05-06-12-15-09.jpg

 

Gdyby była tylko możliwa wysyłka to bym przygarnął :P składam taki miejski i wolnobieg 6 będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam do oddania:

 

Komplet srebrnych kół do roweru mtb 26". Piasta pod wolnobieg i na śruby, 36 szprych.

 

Komplet srebrnych kół szosowych 27" np. do Rometa, potrzeba zrobić serwis tylnej piasty, a właściwie dokupić do niej łożysko i oś.

 

Proszę o prywatne wiadomości w celu dogadania szczegółów.

 

PS. NIE pokrywam kosztów wysyłki.

W weekend 25-26 Maj będę leciał w góry na maraton po trasie Łódź => Częstochowa => Siewierz => Mysłowice => Myślenice => Nowy Targ. Chętnie podrzucę komuś kto będzie czekał na trasie przejazdu. Wszystko jest kwestią dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje dolną "bieżnię" pod łożysko maszynowe sterów na widelec 1 i 1/8" to mam takie coś jak na foto.

Pasuje pod standardowe łożyska na kąt 45*. Oddam za browarek bo u mnie tylko się poniewiera ;-)

 

p5220169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za free i deklarację,że komuś faktycznie potrzebny i będzie jeżdżony,a nie trafi na balkon,do piwnicy,skup złomu etc

Rower Grand (chyba Makro),bardzo mało użytkowany,opony prawie jak nowe,wszystko na swoim miejscu i działa.

Wada : suport zaczyna mieć tendencję do pracy na "kwadratowo" i należy go zmienić.

Poza w/w wszystko gra,jest nawet dynamo i oświetlenie,noga itd.

Rower nie używany od kilku lat od kiedy przesiedliśmy się na lżejsze sprzęty.

Odbiór osobisty Kołobrzeg,nie przewiduję pakowania i wysyłki.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7cb4ac9f8697008.html

 

http://www.fotosik.pl/u/fikus1000/zdjecie/2/album/1454706

 

 

 

 

Edytowane przez Tomek21001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Moze i zbieractwo ale zawsze cos sie przydaje:) .am duzo znajomych z rowerami. A co do samego roweru to hmm mam osobe ktora przymierza sie do pierwszego roweru a boi sie wydac pieniadze zeby pozniej lezal:) no ale twoja sprawa. Milego

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nono, ale ze złomu to mi chociaż na puszkę piwa dobrego wystarczy, jak jeszcze się zbiorę i wyniosę pozostały złom nagromadzony przez zimę ;)

 

No ale do rzeczy, kto chce koła szosowe prawie jak stożkowe Eastony, prawie jak nowe? prawie tak tłumią nierówności jakby były wykonane z karbonu, prawie tak doskonałe jak były 20 lat temu. Te świetne, wypasione koła ODDAM za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Koła MTB już oddane, szosowe również.

 

Zostało mi jeszcze jedno srebrne koło na przód do MTB pod v"ki, 36 szprych, obręcz mały stożek. Koło proste, nie ma ósemki, ładnie się toczy, bez oporów.

Niech zacznie się wyścig, kto pierwszy ten lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...