Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Do oddania w dobre ręce 1,5 klamkomanetki STX SE plus wieszaczki plus 1,5 kompletu hamulców za Ciechana Miodowego :)

Nie mam pewności czy zmieniarka w prawej klamkomanetce działa. Lewa nie działała więc ją byle jak wyciąłem by została chociaż klamka. Nie znalazłem też czwartego ramienia ale zapowiadają się porządki w garażu więc jest nadzieja.

Całośc po wyczyszczeniu bedzie tak pińkna że spokojnie na odpust można jechac :)

STX_800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik(co niektórzy piszą uchwyt)rowerowy na bazowy,dachowy czyli rynienka tzw CHOMAR,jakieś tam czołowe miejsce w testach pisma MOTOR(kto to zna)najzwyklejszy,komplet do oddania,najlepiej we Ww.Na jeden rowerek,zdjęcia w necie pt:uchwyt rowerowy Chomar.Użyty raz.Czyli praktycznie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę wszelkie przerzutki, koła, hamulce, siedzonka bo składam rowerek do pracy taki którego nie będzie szkoda jak go śmigną :)

mogę oddać kilka opon (nie pamiętam nazw ale dosyć markowe-dostawałem jako gratisy do zamówień) , różne bieżniki ale powyżej 50 % każdy ;) pisać priv. :)

 

@@vitesse, w dalszym ciagu mam do oddania v-brake tektro oraz przerzutke sram esp 7.0 info na pw - masz jeszczę :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ponerek - kilka postów wyżej pisałem że ten temat to nie miejsce na pisanie listów do dobrej wróżki by nam coś dała! Tym razem rozdałem ostrzeżenia. Następnego nie będzie!

 

wracając do tematu - na bank w garażu znajdzie się min jeden komplet pochodzących z rozbiórki v-brake'ów. Dam znac pod wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem napisać jakie mam opony : więc

dębica golden tyce -90 %

kellys grippen -75%

duro fare play 90-95%

i jakieś chińczyki po 40 %

z tym wszystkie są 26,

mam jeszcze kilka opon w garażu jutro sprawdzę jakie, ale też raczej 26

 

mrmorty moje nie dopatrzenie :) jeśli masz te v-ki chętnie przyjmę o ile nie wezmę ich od osoby z którą wcześniej się dogadywałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik(co niektórzy piszą uchwyt)rowerowy na bazowy,dachowy czyli rynienka tzw CHOMAR,jakieś tam czołowe miejsce w testach pisma MOTOR(kto to zna)najzwyklejszy,komplet do oddania,najlepiej we Ww.Na jeden rowerek,zdjęcia w necie pt:uchwyt rowerowy Chomar.Użyty raz.Czyli praktycznie nowy.

Bagaznik Homar oddany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie , do oddania przerzutki przednie

Obie tej samej grupy SIS , nowe , jedna super z drugiej zdjąłem plastikową obudowę ( tą na której są otwory na śrubki regulujące )

Zdjęć nawet nie mam siły zrobić , przerzutki mam w garażu , podobne do tej

http://disorder.pl/img/p/82-146-thickbox.jpg

 

Piszcie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...