Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Do oddania za koszty przesyłki (lub odbiór osobisty w Bydgoszczy) + symboliczne piwko:

 

Przerzutka przednia: FD-C050

 

SNC00012.jpg

 

Piwoty czarne

 

SNC00014.jpg

 

Średnia zębatka

 

SNC00015.jpg

 

Korba na kwadrat + pedały, nieużywana stalowa

 

SNC00011.jpg

 

Kaseta 8rz alivio po 6kk kilometrów + łańcuch SRAM PC-870 na którym była jeżdżona, nadal spisuje sie znakomicie nic nie przeskakuje, wymieniłem bo zmieniałem napęd na 9rz

 

SNC00009.jpg

 

Gripshifty sram mrx comp lewa 3rz z microindexem, prawa 8rz

 

SNC00010.jpg

 

Spinka sram 8rz

 

SNC00013.jpg

 

Liczy się kolejność rezerwacji :)

Edytowane przez Pichu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę zębatkę, spinkę, piwoty, kasetę i łańcuch. :)

 

 

Napisz do mnie na gg: 3684635, dogadamy szczegóły :)

 

Zostały manetki, korba i przednia przerzutka.

 

A ja bym się skusił na korbę z pedałami. Proszę o szczegóły na PW :)

 

Zapraszam na gg 3684635

 

Dogadamy co i jak :P

 

zostały manetki i przerzutka

Edytowane przez Pichu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane do roweru nowe slx'y więc muszę się rozstać z poczciwymi Truvativ'ami IsoFlow na kwadrat ;)

 

p1040062.th.jpg

 

 

Stan jak na zdjęciach, jak widać są trochę powycierane od butów - jedynie kwestia estetyczna. Zero pęknięć i tym podobnych. Blat jest praktycznie nowy, nie wiem czy przejechałem na nim 500km, jedynie dwa zęby wymagają lekkiego potraktowania pilnikiem - urok jazdy przez powalone drzewa :icon_wink: Najmniejsza koronka trochę została wymęczona, może jeszcze przyjmie łańcuch. Środkową zostawiam sobie na pamiątkę, zresztą od niej można odrysowywać kółka :icon_lol:

suport dobrze się kręci, ale delikatnie strzela (czasem w ogóle).

W zestawie: ramiona, suport 113x68 (oś x mufa), koronki 22t i 44t, kominy i śruby do ściskania ramion.

Koszty to tyle ile wynosi paczka w PP, czyli jakieś 15 zeta jak się nie mylę lub odbiór w Warszawie/Mińsku Maz. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o PW.

Edytowane przez Patryke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...