Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moon 3.0 w tej czerwieni fajnie wygląda, ale wiadomo, rzecz gustu. Ogólnie szkoda, że komponenty w nowych rocznikach poszły w dół. Dodanie boosta i wywalenie lepszych grup to kiepski interes.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć

Czy ktoś z Was orientuje się od kiedy nowe modele będą w sprzedaży? 

Głównie chodzi mi o Moona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć

Czy ktoś z Was orientuje się od kiedy nowe modele będą w sprzedaży?

Głównie chodzi mi o Moona.

Zapytałem u samego Krossa, być może ktoś też szuka takiej informacji. Moony będą dostępne na początku lutego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma może z was ktoś B8 z 2017 roku? Albo wie ktoś jaka tam maksymalnie szerokość opony wejdzie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To przykry marketing ale rowery damskie są zawsze gorzej wyposażone... Lepiej szukać unisex bo za 2500 już można wymagać więcej.  Poszukaj bo sklepach bo ceny katalogowe są zawsze dużo wyższe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Marcin za odpowiedź. Właśnie rozglądam się za MTB dla mnie, amatora,który raz na jakiś czas wybiera się na lekkie ścieżki górskie. Szukam dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale nie, dup tam że inwestują w team KRT żeby pokazać jaką są super marką. I po co pytam skoro pokazują teraz rowery które są, hmm, dostosowane do klienta który "już jest" i któremu wydaje się że wie co chce. Kross, jak chcecie robić rowery które się sprzedają na kilogramy, to nie inwestujcie w team, bo to nie potrzebne. Obniżcie ceny i idzcie na ilość, tak jak kiedyś. Będziecie mieli worki forsy, ale aspiracje schowajcie do kieszeni.

Kolego wiesz jaka jest główna i nadrzędna idea biznesu? Bo to co piszesz nie trzyma się kupy... Jakby większe zyski mieliby wyłącznie z "ilości" to daję Ci 100% gwarancji, że nikt nie inwestowałby w KRT i "edukowanie" klinetów... Widocznie rynek jest skomplikowany i takie działania przynoszą większe dochody. Przypominam to jest biznes.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta