Skocz do zawartości
Szelbii

[Rower] 29er z powietrznym amortyzatorem do 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Szelbii

Witam

Czy możecie mi polecić jakieś modele rowerów na 29 calowych kołach z powietrznym amortyzatorem do 3000zł?

Z tego co szukałem wczoraj parę godzin to wpadł mi w oko Romet Mustang 1 2016 oraz Merida BIG.NINE 300 2017 - oba do dostania w granicach 2900zł.

Są jeszcze jakieś ciekawe propozycje czy wybierać spośród tej dwójki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piciu256

Z tej dwójki Mustang ma dość znacznie lepszy widelec. A myślałeś o używanym?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szelbii

Z tej dwójki Mustang ma dość znacznie lepszy widelec. A myślałeś o używanym?

Myślałem, ale za używany na pewno nie dałbym całych 3000zł. Na pewno nie mógłby być to rower więcej jak 3 letni, do 2500 zł maksymalnie wtedy.

@Sobek82

Rower z drugiego linka jest na kołach 27,5". A ten pierwszy za drogi i w ogóle co to jest za marka? Jakiś chińczyk?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piciu256

Ten pierwszy to niemiecka firma, ramy dobrej jakości, choć nie najlżejsze z tego co mi wiadomo (ale w tym budżecie porównywalne z innymi). Strasznie mi się nie podoba to co robi większość producentów- świecenie korbą i przerzutką XT a manetki Deore -_- 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szelbii

A jakieś inne propozycje?

Zdaje się, że jednak Mustanga nie dostanę w granicach mojego budżetu, oferty okazały się nieaktualne :(

Znajdę lepszy rower od tej MERIDY do 3000zł?

Edytowane przez Szelbii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szelbii

Z powodu braku czasu temat kupna roweru nieco ucichł, ale teraz zwiększam delikatnie budżet i czas już podjąć decyzję.

Takie cudo znalazłem - Cube Attention SL 2016 za niecałe 3300zł z powietrznym amorkiem od Rock Shoxa 

W tej cenie są jakieś alternatywy dla tego Cube? To będzie dobry wybór?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PiotrCh

Mam tą meridę big nine 300 i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem kilka zł poniżej 3000. Niczego mi w niej nie brakuje. Po przesiadce z kellysa na 26" kołach, na meridzie jeździ się super :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• tymooteusz
      Przez tymooteusz
      Witajcie,
      Posiadam starą poczciwą Meridę Matts Sport 300V z roku 2005 Jestem z nią bardzo związany, że żal mi jej się pozbywać,  chciałbym uczynić z niej rower do zimowych treningów i lekko zmodyfikować. Aktualnie w rowerze zamontowane są hamulce V-ki, które chciałbym wymienić na  hydrauliczne tarczówki
      Proszę o poradę, jaki dobre i tanie koła 26' kupić pod hamulce tarczowe + dobre i tanie hamulce tarczowe, które będą pasować do mojej Meridy.

• Venonim
      Przez Venonim
      Witam mam pytanie jestem mlody mam 12lat waze 40kg. Chce zrobic rower do stuntu i tak sie zastanawiam jaki typ amortyzatora jest lepszy. Powietrzny czy spreżynowy. Jakbyscie mogli podeslac mi jakies amortyzatory do 400zl. Z góry dziekuje
    • Atlantx
      Przez Atlantx
      Kupiony Rok temu dokładnie w 10.2016 ! !
      Ten rower szosowy daje przewagę zjazdach dzięki areodynamicznemu kształtowi. Carbonowy widelec świetnie wybiera drgania. Doskonały rower dla początkującego kolarza lub , jak wskazuje nazwa "race lite" do wyścigów.

Specyfikacja:
      - rama: rozmiar L ( 56 cm rura podsiodłowa )
      - przerzutka przód: Ultegra
      - korba: Hollowtech 2 Shimano 105 
      - suport: Shimano Durace
      - kaseta: 14-28 10 rzędowa
      - tarcza 52-39 (przed ostatnie zdjęcie, 52- nowa )
      - łańcuch: Ultegra 10s ( nie wyciągnięty, był zmieniany przez wakacje)
      - przerzutka tył: Shimano Tiagra
      - klamkomanetki: Shimano Tiagra 
      - hamulce: Shimano Tiagra
      - koła: Alexrims (ostatnie zdjęcie )
      - piasty: Shimano 
      - koszyki: merida
      - opony: tył continental ultra sport II, przód maxim rollers
      - siodełko: Merida ( ostatnie zdjęcie)
      - widelec posiada otarcie tuż ponad oponą, jest ono nie widoczne.
      Waga poniżej 10 kg ( z kołami, takimi jak sprzedaje )

https://www.olx.pl/oferta/1-roczna-merida-race-lite-901-szosa-rower-szosowy-r-56-CID767-IDoBpTE.html
    • kovaldesign
      Przez kovaldesign
      Marian przydziany w Foxa i ciulate kola Haven.
    • supersportowy
      Przez supersportowy
      Cześć,

U nas już po sezonie, przygotowujemy się do zimy ale możemy zaproponować coś fajnego. Wszystkim, którzy są zainteresowani możemy zaproponować -10% na zakup roweru z przyszłorocznej kolekcji 2018. Zajmujemy się markami:

- Cannondale
      - Merida
      - Cube
      - GT

Większość rowerów jest już dostępna. Sporo ciekawych nowości i sporo modeli, które na wiosnę już będą niedostępne.

Sprawdźcie na Supersportowy.pl lub stacjonarnie w Poznaniu przy Umultowskiej 32

Dodatkowo zapraszamy na ostatnie sztuki wyprzedażowe z sezonu 2017

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.