Skocz do zawartości
  • 0

SuperSportowy.pl

Pytanie

1. Rowery GT

 

GT to marka już z 45 letnią tradycją produkowania rowerów do bardzo ciężkich zastosowań. Potentaci z zakresu grawitacyjnych dyscyplin rowerowych, ramy z dożywotnią gwarancją o ekstremalnej wytrzymałości i najwyższej jakości wykonania. Charakterystyczny znak rozpoznawczy - Triple Triangle - czyli trzeci trójkąt w ramie zwiększający sztywność. 

 

2. Oferta 2017

 

Na nadchodzący sezon GT przygotowało prawdziwą rewolucję, najpopularniejsze linie górskich hardtaili Karakoram, Avalanche i Zaskar dostały całkowicie nowe, odchudzone ramy o lekko zmienionej geometrii i smuklejszym design'ie. Do tego sporo wariantów kolorystycznych, osprzętowych oraz dowolność w wyborze koła 27,5 czy 29 - dzięki temu jest to jedna z najlepszych ofert rowerów górskich na rynku.

 

Najpopularniejszą grupą rowerów od GT są jednak rowery na pełnym zawieszeniu zarówno od lekkich maszyn jak 100 mm Helion, przez maksymalnie uniwersalnego Sensora o 130 mm skoku, przez Mocne Endura - Force i Sanction po jednego z najbardziej utytułowanych rowerów w stawce DH czyli Fury. Mnogość modeli i wariantów sprawia, że nie ma takiej drugiej marki na rynku o tak bogatej ofercie rowerów do ciężkich zastosować. Do tego fantastyczne zawieszenie Angle Optimized Suspension, progresywna geometria i maksymalnie sztywne ramy czynią z rowerów GT maszyny do niszczenia tras rowerowych.

 

Od 3 sezonów jednym z bestsellerów GT jest seria Grade czyli bardzo innowacyjna Gravelówka. W tym sezonie doszło znacznie więcej konfiguracji, do tego wariant z prostą klasyczną kierownicą czy opcja w 100% przełajowa w wersji karbonowej lub aluminiowej.

 

http://www.gtbicycles.pl/rowery

 

http://supersportowy.pl/14_gt

 

3. Wyprzedaże

 

W tym temacie będziemy Was informować o wyjątkowych promocjach, obniżkach, rabatach czy możliwości kupienia rowerów testowych. Warto być na bieżąco

Edytowane przez SuperSportowy.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Widzę że nie ma Zaskarów w ofercie.  :(

 

Ależ są! Zaskar to flagowy model GT! W zeszłym roku GT zrobiło psikusa i z okazji 25 rocznicy istnienia zaskara stworzyli mnóstwo modeli lecz wszystkie na kole 27,5 co było dość dziwnym posunięciem. W 2017 wrócił zaskar na zupełnie nowej ramie, na kole 29 cali.

 

Jeden z najciekawszych modeli:

 

http://supersportowy.pl/meskie/1616-zaskar-275-carbon-expert-rawneon-green.html

 

W swoich sklepach mamy na stanie warianty na ramach aluminowych na próbę, istnieje też możliwość wzięcia na testy Zaskara Carbon Expert w rozmiarach M i L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobry wieczór wszystkim !

Jestem tu nowy od 6 lat biegałem na ultra maratonach po górach aż dopadła mnie kontuzja która wyeliminowała mnie z biegania. Postanowiłem nie spoczywać na laurach i za zgodą a wręcz nakazem ortopedy myślę o rowerze ale w taki sposób aby jeszcze nim wrócić na trasy imprez w górach. Rywalizację mam we krwi hi. Mam pytanie co do sprzętu mam 3,5 tyś na rower myślałem o marce GIANT a szczególnie o typie  Revel 29er1 lub 2 co sądzicie o moim wyborze a może mi ktoś doradzi w innej marce np.KROSS. Dodaję,iż mam 176cm wzrostu i 74 kg wagi.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchajcie Dystrybutor Marki GT i Aspire czyści się z rowerów o starszych rocznikach niż 2017 i idzie wyrwać jeszcze kilka perełek w bardzo atrakcyjnych cenach. Są nawet zaskary na pełnym zawieszeniu, pojedyńcze maszyny do DH i wiele innych. Jeśli jest ktoś czymś zainteresowany dajcie znać a możemy coś poszukać.

 

Ponadto istnieje flota testówek GT na sezon 2017, którą możemy Wam udostępnić na próbę

 

 

1. 2017 GT SENSOR 27,5" ELITE, corsa blue/orange, L

2. 2017 GT GRADE CARBON ULTEGRA, RAW/NEON YELLOW, 55

3. 2017 GT GRADE CARBON 105, RAW/NEON GREEN, 53

4. 2017 GT ZASKAR 29" CARBON EXPERT, RAW/PROCESS BLUE, M

5. 2017 GT ZASKAR 29" CARBON EXPERT, RAW/PROCESS BLUE, L

 

Edytowane przez SuperSportowy.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...