Skocz do zawartości

[obręcz]Obręcz Rodi SCORPION 28"/ 622x19/ 36-otw.


Stormblast

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy zna ktoś może tą obręcz lub miał z nią styczność? Planuje zakup drugiego  stosunkowo niedrogiego kompletu kół i zastanawiam się czy ta obręcz jest warta uwagi.

Obręcz będzie do roweru crossowego 95% asfalt i ubite ścieżki mam jeszcze alternatywną obręcz Alexrims Ace 18 czy ta druga opcja będzie dużo lepsza by do niej dopłacać?

Na wadze mi nie zależy nie choruję na anoreksję  :002: różnica w wadze całych kół na piastach novatec np.to nieco ponad 130 g.lżejsze te na Alexach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, mój dylemat sprzed dwóch tygodni. Tylko, że ja szukałem 26" do mtb. I kupiłem Skorpiony z Novatecami 802 i 751. Przyjechały parę dni temu, bardzo równe, dobrze wykonane i wyważone. Niestety, póki co przebieg 0km, stoi maszyna w piwnicy, wczoraj skończyłem składanie po przeglądzie corocznym podczas którego zdecydowałem się na zmianę kół.

 

 

Bardzo, ale to bardzo spodobała mi się praca maszynówek, tak cichych łożysk i długiego kręcenia się się za te pieniądze nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexrims ace jest raczej miękki i mogą być z nim problemy

Tak też ze słyszenia myślałem więc raczej zaryzykuje i kupię koła na tych(rodi) obręczach,dodatkowo są sporo tańsze od konkurencji.

O, mój dylemat sprzed dwóch tygodni. Tylko, że ja szukałem 26" do mtb. I kupiłem Skorpiony z Novatecami 802 i 751. Przyjechały parę dni temu, bardzo równe, dobrze wykonane i wyważone. Niestety, póki co przebieg 0km, stoi maszyna w piwnicy, wczoraj skończyłem składanie po przeglądzie corocznym podczas którego zdecydowałem się na zmianę kół.

 

 

Bardzo, ale to bardzo spodobała mi się praca maszynówek, tak cichych łożysk i długiego kręcenia się się za te pieniądze nie spodziewałem.

Kiedyś miałem koła na tych novatekach wraz z pancernymi obręczami Dartmoor Voodoo i bardzo dobrze je wspominam bo przez 4 sezony nic się z nimi nie działo a koła cudnie się toczyły mimo dość ciężkich obręczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...