Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2015 czyli Zlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Rambolu, a gdzie trzecia (W sumie czwarta) rurka w głównym trójkącie? Trek to na pewno nie jest.
Lordzie, jest cień wskazujący na podgięcie i to charakterystyczne rozgięcie rurek koło podsiodłowej..
A kolor pewnie jasno niebieski :D

ja po znaczku myślałem wpierw że to S urly, a to S tooge :)


no ładnie, ładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japa mi się cieszy na wieść o Krossie z przyszłości,nie dlatego źe jest ale dlatego że Przasnysz nas czyta !

To dobrze wróźy na przyszłość właśnie.

Moźe akcja z SP '15 ostatecznie przekona niezdecydowanyh ze rynek ssie także Stall.

Prezesie,w Tobie i innych nadzieja i prawda o Smooth'ie.

Czekam na Twe "TAK" gryząc do krwi pazury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarchy

Wiadomo że pogoda do rowerowania jest zawsze - ale życzę tej właściwej.

Trochę wybiegnę w przyszłość - mam nadzieję że w przyszłym roku Paprykarz też będzie i się na niego załapię.

 

Pomyślności , szerokości i np. błotnistości czyli aby każdemu dane było to co lubi ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kross mnie specjalnie nie zwilza, ale z drugiej strony fajnie byloby sie karnac. A na zlocik to czailem sie wczesniej ino nie bylo pewnosci czy moj maly stalowy projekcik ujrzy swiatlo dzienne przed godzina "0".

No I wczoraj sie narodzil w drobnych bolach ale jednak... Heble nie dotarte, pozycja nie ustawiona, ale w sumuie nie wazne. Dawid, poslesz mi na priv swoj nr tel prosze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam :)

 

Ale wykonane badania - pierwsza klasa!

 

Z "nimi" nie ma co zaczynać żadnej szarady. Rok temu pokazałem 10cm rurek, a po chwili znali imiona ojca i matki spawacza.

 

No to wkrótce się okaże, czy S. daje takie "mieszczuchowsko-bułkowozowe odczucie", jakie mu pewien kościsty góral przypisywał.

 

Tym razem, drogi Maciejasie, nie wymiguj się przed uwiecznieniem swojego pojazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja dam zajawkę z przygotowań, bo właśnie skończyłem... Chociaż gdzie mnie tam do wysmakowanych dizajnerskich mód ;)

 

 

http://postimg.org/image/y1pxw7rst/

 

 

No, jakość szemrana, ale eh. ;P 

 

ps. czy forum w jakiś sposób obraca samo z siebie obrazki? ;/

pps. a nie, to kretyński hosting... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

No mnie monostaj coś nie pasował, ale skoro mówisz, że co innego a i blaszki ciut zostawiłeś mam swojego cichego faworyta...

Żeby nie było, że mam omamy.
O taki kosmonauta do mnie przyleciał z przyszłości :)
(...)

Lubię to :) Nawet kolor mi się podoba ;)

 

Na marginesie: to białe w formie plecaka to co to poza tym, że CHYYBA plecak?

O resztę fantów nie pytam, tylko czekam na zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Serwus Ekipa!

Pierwszy orzeł wylądował już wczoraj, Dziś objechaliśmy z Ivanem trasę wyścigu, obejrzeli wielkie halogeny w wypożyczalni budowlanej, byli na laserach, u spawacza i skończyli pierwsze barykady przeciw uchodźcom.. tfuu .. na wyścigi..
Jutro na miejscu wyścigu powinniśmy być od około 16:00. 
Kierować się w stronę Amfiteatru/Teatru Letniego poproszę :)

Raczej ciepło (tzn mogło by być dużo gozrej), jutro i w sobotę PODOBNO naprawdę ma być pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelazne Łydy oraz Stallove Serca,

 

 

Już dziś Wasze święto, szykuje się uczta! Paprykarz Szczeciński!

 

Trzecie Menu w którym znajdziecie: karkołomne wykroty rejsing, wybory* hardest of the twardest macho-man and ruda zośka modelling concourse.

Życzę aby każdy jeździec, na magnes ciągnącym rumaku, mężnie pociskał do przodu bacząc na tyły i w bok nie zwiewał. Oby każdy rumak jeźdźca uzyskał był szacun Bożka Bukowego jak i Czcigodnych Współpokręceńców. Aby wszystko suche pozostało poza tymi którzy z radości lub ze zmęczenia popuszczą, oraz tymi już legendarnymi zawsze-błotnistymi miejscówkami. Tak pieczołowicie podlewanymi przez samego Prezesa. Chwała mu za to!  :thanks:

 

Dajcie bobu w piątek - niech miasto wie jak się Staliniści ścigantują po parkach, poprawcie sobotnią wyprawową zasmażką z latającymi iskrami ramogniskowymi a w ramach wisienki na torcie: koszerniedzielnie dobijcie swe sprzęta nim strzemiennie przybijecie przyszłoroczną pionę! 

 

Miłego, Koledzy, niedoczekuję Waszych wrażeń i Waszej obszernej fotorelacyji kolorowej które zapewne łzą gorzką niejedną okraszę. Zwycięski 14' Longienek też jak by taki szary, przez buczynę nie przyjedzie mu się przedzierać, alecz twardo trzyma klamki za tegorocznego zdobywcę największej ilości głosów w plebiscycie "Pochodne Gusta Rowerowe".

 

 

POZDRo-:ver

 

T

 

 

*bez żartów mi tu ;)

 

 

stallovy%2525202015c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no i przygotowany rower, i przygotowany czas w weekend wzięły w łeb. ;/

Jeszcze wczoraj z Prezesem pisałem o dojeździe, a tu d*pa. Nocka nieprzespana, a ja chory. I cholera człowieka bierze, że kolejna okazja dopiero za rok. 

 

 grypa żołądkowa je banana... ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszłoroczne " Bliźniaki" z braku tandemicznego też musieli zostać ponoć w domu, a tu proszę,http://theradavist.com/2015/10/things-got-a-little-rowdy-today/ zdjęcia instrukcja - nie skaczemy tandemami za bardzo, inna sprawa jak oni to zrobili, synchronicznie :) Ci na zdjęciach :)  Zastanawiam się co tam słychać za chrapanie w Cumie, czy lokal też był taki uroczy jak rok temu itp, itd.... Na szczęście z powodu ziębienia nie oddolnego, zjadłem sobie dziś porcję makaronu, prawie jak kolarz :) Czekamy na pierwsze relacje, ciekawe czy rano coś się uda komuś skrobnąć, Ku Słońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...