Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zakładam nowego wątku ale jakby trafił to jakiś Mod można zmienić na "Oficjalnie" będę wdzięczny

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1045550618803553.1073741845.286551474703475&type=3

 

Nowości:

Glory Advanced - moim zdaniem jak na ten osprzęt i węgiel solidna cena.

 

Nowa grupa XT M8000 - cała seria rowerków łącznie z Talonem RC LTD który moim zdaniem może nieco namieszać w tym przedziale cenowym.

 

Hity zostają z AD 2015 czyli Trance 2 i Reign 2. W końcu żywe kolory czyli żółty w Reign 2 i pomarańcz (na żywo nieziemski odcień :) ) w Reign 1.5 LTD.

 

Nowe sztyce Contact Switch o wysunięciu do 150mm w długości 440mm. Nowe jarzmo na dwóch śrubach (bolączka poprzedniego modelu). W stosunku do mojego Reverba Stealth nowy Contact nie posiadał żadnego luzu bocznego. Cena cóż urosła i będzie ok 850-900zł.

 

Talon 27.5 2 w wersji limitowanej której do Polski trafi około 50sztuk (załapałem się na 20 sztuk :)).

W cenie 3099zł dostajemy widelec powietrzny, z regulacją kompresji, 10 rzędowy napęd, korbę na octalinku i opony Maxxis IKON.

Ceny delikatnie się zmieniły ale większość rowerów dostała lepszy osprzęt. Przykład wspomniany Trance 2 z 8499zł na 9199zł. Doposażony w damper Fox Float DPS, sztycę regulowaną i widelec z serii Performance.

 

Pierwsze modele z kolekcji 2016 już mam u siebie, kolejne będą przychodziły na bieżąco.

 

Pytania?

Zapraszam PW.

 

Pozdrawiam

Marcin

 

AdHead wracamy do tematu bo coś ucichło :)?

 


Pietia a w pytę to wygląda niebieski Anthem.

Wyszedł zaj...isty odcień.

 

Co do Anthema to w fajnej cenie pojawił się Advanced. Węgiel za 10999zł.

Mega plus za cenę, minus za hample (Shimano 447) które jako sprzedawca tego sprzętu odbieram jako żart w tej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że kolekcja 2016 ma być droższa od 2015.... i to sporo. Ubiegłoroczne podwyżki u znanych marek (nie dot. Giant-a bo oni nie podnieśli cen) wynosiły ok +/-10%, Nie wiem czy dobrze słyszałem pogłoski, ale Giant na 2016 chce podobno się trochę odkuć i ceny skoczą o 20% (?) czy to możliwe?

 

P.S. Trance jak zwykle piękny :wub:

Edytowane przez machinehead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machinehead to nie prawda.

Ceny skoczą w niektórych modelach max 10% ale w wielu są spore ulepszenia które tą podwyżkę zjedzą.

 

Przykład Trance 2 27.5 kosztował 8499zł, będzie kosztował 9199zł ale dostanie sztyce myk myka, damper fox float dps i przód z serii performance a nie evo.

Talon o którym wyżej pisałem ma na pokładzie Epixona i 2x10 a kosztuje 3099zł.

 

Giant dalej z cenami będzie rok do tyłu bo z tego co wiem konkurencja te ceny podniesie ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niefajnie, że brak jest XTC 27,5 z ramą amelinową na naszym rynku.

W zasadzie pozostaje Talon bez poszerzanej główki, bez ośki 10x142 i ze słabszą geometrią, albo trzeba iść w karbon, albo sprowadzić.

 

 

Mnie się mega podoba taki:

http://www.giant-bicycles.com/sv-se/bikes/model/xtc.slr.27.5.1.plus/23156/86106/

http://www.giant.com.cn/product_view/19211.html

 

Można znaleźć zdjęcia jak ma sprytnie ukryte dokręcanie sztycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakie kraje wchodzą w grę :) czy tylko euro (nie znalazłem pożądanej wersji koloru (SLR 1 plus z czerownymi wstawkami) co mają np w Chinach)

Amelionowe XTC'eki 27,5 SLR na 2016 mają takie coś, pod czarnym plastikem jest śrubka.

IscX8O.JPG

 

Edytowane przez xBartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...