Skocz do zawartości

[blog enduro MTB] 1Enduro.pl


Wooyek

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję pojeździć na Treku Roscoe ale w życiu bym nie pomyślał, że jeżdżę na nie dzisiejszej geometrii.

Tak to jest jak się jeździ a nie spojrzało się w tabelki.

Poza tym moje wrażenia co do geometrii tego roweru był świetne.

 

A tak poza tym to jak zwykle plus dla wuja za włożoną masę pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No plusy najwyraźniej rynkowo nie wypaliły - szkoda :( Parę fajnych niedobitków jest w jeszcze ciepłym drugim zestawieniu:

 

Nowy wpis: Top 10 2019: Hardtaile trail i enduro do 7000 zł

Druga (z dwóch) część hardtailowa, tym razem rowery znacznie fajniej złożone, ale za to zahaczające ceną o całkiem przyzwoite fulle...

https://www.1enduro.pl/hardtail-trail-enduro-do-7000-zl-2019/

rowery-hardtail-8000-zl.jpg

W dniu 11.03.2019 o 19:43, erzurum napisał:

Miałem okazję pojeździć na Treku Roscoe ale w życiu bym nie pomyślał, że jeżdżę na nie dzisiejszej geometrii.

Tak to jest jak się jeździ a nie spojrzało się w tabelki.

Poza tym moje wrażenia co do geometrii tego roweru był świetne.

"Poniższe opisy rowerów to moja subiektywna ocena na podstawie danych katalogowych. To nie jest test, ani nawet jego namiastka! Pamiętaj, że jakość roweru na szlaku zwykle wynika z czegoś więcej, niż tylko sumy części i cyferek."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wpis: 14 sposobów na trening dla nietrenujących

Dziś na blogu wpis, który na publikację czekał ok. 2 lata. Czy to dlatego, że jest taki zaisty? Może wręcz przeciwnie ;)

Bardziej dlatego, że czekał na odpowiedni moment - ten w którym, zaczyna się sezon, a Ty budzisz się z ręką w nocniku po nieprzepracowanej zimie :P Opisuję w nim moje sposoby na wybrnięcie z problemu, z pominięciem oglądania spoconych męskich ciał na siłowni: 

https://www.1enduro.pl/trening-bez-trenowania/

dartmoor-blackbird-pro-2017-test-46-1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Amorek- nie interesuje mnie zupełnie. Przykro stwierdzić, ale to nie jest Marcok.

Opony- poczytam, ale bez zapału.

Hamulce- Czekam na test. Na MTBRze Hayesy mają bardzo pozytywne oceny i muszę przyznać,ze to jedyne hamulce ,które mam na celowniku, jeśli Magury mi się znudzą

Jakbyś się w teście odwoła do Magur MT7 ,które gdzieśkiedyś miałeś, byłbym wdzięczny . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2019 o 20:51, shotgun napisał:

w sensie pracy to nie jest FOX z innymi lagami.

To jest dziwne, ale też mam takie wrażenie. Dziwne, bo teoretycznie to jednak JEST Fox 36 Rhytm z innymi lagami. A jednak dopiero co testowałem rower na takim Rhytmie i wrażenia z jazdy są nieco inne. Autosugestia...? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...