Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Aaa, zgodnie z zegarem ( jeździłem, ale rzadziej ), a ja cały czas o B3...

Nie, jest OK :D Pisałem, że zgodnie z zegarem to się tam gubię - jeżdżę zawsze  przeciwnie do zegara - czyli B3. Ale to źle - powinno się jeździć i tak i tak - nie mamy zbyt wielu fajnych singli. 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mamy, ale to ściśle tajne :icon_cool:
Podpowiem, że TheJW na pewno jest dużo szybszy, a wkg ma na niektórych segmentach czasy lepsze, a na niektórych gorsze ode mnie - porównuję do swoich starych ( głównie 2016 - 2018 ), bo teraz nawet mi się nie chce bić "rekordów" ;)

EDIT
Jeszcze taka uwaga odnośnie segmentów - tak przeglądam, i po raz kolejny widzę, że te bardziej kręte i techniczne, a przy tym stosunkowo krótkie, są nieco wypaczone czasowo, bo u jednego złapie zakręt z łukiem/półkolem za nim, a u innego tylko łuk, lub wręcz jakiś kawałeczek prostej...
Wniosek : nie można się za bardzo przejmować wynikami :no:, a jak chcemy się do kogoś porównać, to warto sprawdzić, który wariant jechał, lub jak go złapała aplikacja ( mówię tu o Stravie, bo nie mam porównania do innej ) ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Strava do tego jest, coby się porównywać segmentami ;) ale generalnie, szczególnie na tych własnie krętych, i przede wszytskim krórkich to w ogóle nie ma sensu. Wszystko zależy od tego czym mierzone, jak aplikacja zinterpretuje... ostatnio jeżdżę z zegarkiem Garmina (oprócz komputerka Lezyne na kierownicy) i generalnie do Stravy importuje tylko właśnie z komputerka, ale zaimportował mi sie automatycznie z Garmina (wyszło że jechałem sam, ze sobą) i na wielu segmentach miałem różnicę nawet 3-5 sekund, przy dystansie ok. kilometra. A przeciez jechały razem, jedną trasą ;)

Także trzeba to traktować czysto informacyjnie i rekreacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jeden. Brakuje ostatnich 100-200 m ale nie szkodzi, po prostu trzeba dojechać po prostej do startu - start to podjazd na skarpę za murem metra od KEN, nie można pomylić :)

Na dole lasem ! jak na zdjęciu w poście https://www.forumrowerowe.org/topic/177297-pogadajmy-czyli-co-dziś-robiłeś-rowerowego-reaktywacja-cz-18/?page=221&tab=comments#comment-2209991

Jakiś km po starcie @TheJW coś marudzi, że sportowo to tylko tuż przy murze - ma rację niestety :/ To odcinek kilkaset metrów. Tam wkoło lasu można kilkoma wariantami - ja jade tym. W sumie 16,2 km, ja mam 40min 33 sek - coś jak Fioletowy. Segmentw tam jest na Stravie wiele, porządnie ponazywane.

 

Afternoon_Ride.gpx

7 minut temu, TheJW napisał:

No i ludzie właśnie potracili KOMy... :D:P

Obstawiam, że nie po pierwszym przejeździe. Tam tez niezłe konie jeżdżą po kilka - kilkanaście okrążeń.

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplanowałem sobie zdejmowanie naklejek z obręczy. Zrobiłem research w internetach, wziąłem suszarkę do włosów, pożyczyłem od somsiada opalarkę, przygotowałem benzynę, ipa, nożyk i różne plastikowe elementy do podważania. Wyposażony w czteropak usiadłem do pracy, która wg narodu będzie długa, monotonna i wkurzająca a zajęła 10 minut, nawet nie zdążyłem pierwszego piwa skończyć. Wszystko załatwione nożykiem, 16 naklejek z czego większość po podważeniu zeszła w jednym kawałku a klej został tylko na krawędziach, wystarczyło jedno przetarcie ipa. 

Mavic to jednak fajne koła, porządne, grube naklejki z dobrym klejem mają, już prawie zapomniałem o prawie trzech tygodniach oczekiwania na szprychy po 18 złotych/sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...