Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj do jutra, sprawdze czy mam jeszcze oryginal.

Edyt. Wlasciwie to juz moge stwierdzic. Oryginal za dychu+ wysylka.

Pobrano tylko na probe , oleju jest do gornej krawedzi naklejki. real foty moge Ci podeslac. Mi siedzi bo Reverb odplynal.

Strzykawki mi tez zostaly jak co.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, piter614 napisał:

dziś dotarła do mnie sztyca rock shox reverb stealth 125 mm używana jestem właśnie po montażu ale muszę jeszcze odpowietrzyć niestety brak płynu w sklepach stacjonarnych i trzeba będzie zamówić na alledrogo pl

Radziłbym poszukać w domenasportowa.pl , ostatnio dużo tam promocji i wirarygodniejsze źródło niż sprzedawcy na allegro :) chyba, że znajdziesz jakiś dobry sklep, który sprzedaje przez allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po 20-stu latach wymienilem siodelko w rowerze, kupilem z potezna znizka siodelko Pro Falcon Ti, troche w ciemno ale cena byla mocno obnizona. Siodelko to strzal w dziesiatke, nie dosc ze wygodne to jeszcze poprawila mi sie pozycja na rowerze i juz nic mnie nie boli (a czasem bywalo ze cos w krzyzu bolalo). Tak wiec jestem mega zadowolony, chcialem nawet kupic drugi egzemplarz ale w miedzyczasie rozmiar 142 wybyl, a 132 moze byc ciut waskie. W tym samym sklepie kupilem tez sztyce 3T z offsetem 25mm, jeszcze nie zakladalem ale mam nadzieje ze sie sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, shotgun napisał:

Poczekaj do jutra, sprawdze czy mam jeszcze oryginal.

Edyt. Wlasciwie to juz moge stwierdzic. Oryginal za dychu+ wysylka.

Pobrano tylko na probe , oleju jest do gornej krawedzi naklejki. real foty moge Ci podeslac. Mi siedzi bo Reverb odplynal.

Strzykawki mi tez zostaly jak co.

gdyby ten tapatalk działał bym nie zamawiał bo wtedy częściej tu zaglądam i dostawałem powiadomienia o odpowiedziach  a tak zamówiłem już sobie na allego 120ml 30zł

ale shotgun dzięki za ofertę

Edytowane przez piter614
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem .                                                                                                                                                                                                                                                                    Kaseta hg 51                                                                                                                                                                                                                                                                      Łańcuch kmc 8x 93                                                                                                                                                                                                                                                            opona schwalbe maraton plus 700x 35c                                                   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lederfox34 napisał:

A jednak,

brawo za wytrwałość ^_^

Mając z pamięci jak szybko zeszły w tamtym roku i jak długo trzeba było czekać, stwierdziłem że muszę ją kupić :D Nie wiem jak tam cudowne właściwości tłumiące karbonu ale wygląda naprawdę dobrze :D

Żeby nie było offtopu:

Bidon Elite 750ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...