Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

@lederfox34

To niniejszym zapytuje: co na tył do 29 ? Na sucho i piaszczyście.

Gdzie indziej nawet niegłupie opinie zbierała, nie bije prawie ale ciężka. 766g zwijana 2.2. Miała ważyć 680. A oryginalny Rapid Rob drutowy 2.25 - tyle, że już wytarty - 785g

 

: ))

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po twoim mądrym poście pojechałam upolować takie ocieplacze do Deca ale kicha. wszystko co zostało to naprawdę chude xs/s...

Sam się załapałem w ostatniej chwili, bo decathlon przysłał mi maila, że magazyn we Francji już nie posiada tego artykułu, zanim im odpisałem chyba sie jednak jeszcze jedna sztuka znalazła, bo wysłali zamówienie :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lederfox34

To niniejszym zapytuje: co na tył do 29 ? Na sucho i piaszczyście.

Gdzie indziej nawet niegłupie opinie zbierała, nie bije prawie ale ciężka. 766g zwijana 2.2. Miała ważyć 680. A oryginalny Rapid Rob drutowy 2.25 - tyle, że już wytarty - 785g

 

: ))

ja mam na sucho i piaszczyście Aki obie:) i idę jak ta lala... na saguaro mną rzucało na łachach pisku jak popędzałam rumaka tu nie mam takich problemów.

A uniwersalne no cóż... mega sprawdzona stajnia schwalbe.. tylko ja już się trochę boję do nich podchodzić przez to ze jakieś ciągle krzywe egzemplarze się opisuje i trafiają do znajomych. Zjeździłam kilka lat na kompletach Niby Nic i Rapid Rob oraz Szybkich Ralfach. (plus Nokiany) Złego słowa nie powiem więc.

Może trzeba zakładać w serwisie i w razie co reklamować aż do skutku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to część, ale na 101% rzecz związana z rowerem.

Buty sobie kupiłem :) takie:

Giro Jackiet Black/Gum

igguvm.jpg

 

Pod takie pedały.

https://www.forumrowerowe.org/gallery/image/19808-pedaly-ht-nano-ans01/

 

I taki rower :)

https://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/7239-trek-trek-fuel-ex8/?tab=images

 

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguaro na tył i Rapid Rob na przód - to wersja na dzisiaj : )

Zresztą podejrzewam, że na wilgotnym piasku czy szutrze AKA dadzą radę tylko błoto je zatka ...

Ja mam jeden komplet opon i staram się nauczyć na nich jeździć w każdych warunkach;-)

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...