Skocz do zawartości

[ZLOT] VI Oficjalny Zlot FR.org


Hanzo

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie było:)  Mam nadzieję, że nie dostanę bana za sobotni trip i traskę po zarośniętym szlaku :) Myślę, że późniejszy trawers Beskidek, singiel na strumyk i następnie trawers z Grabowej na Horzelicę w pełni wynagrodził trud przedzierania się przez krzaczory. No i Harcerz również jest sytym singielkiem. Tych trasek (strumyk i harcerz) nie ma na mapie, to była jedyna okazja pojeździć.

Dzięki za towarzystwo i brak głośnego marudzenia :)

Do zobaczenia za rok.

 

Ukanieks kasę mi wisisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, było super! Teraz już pamięta się tylko te lepsze momenty, a w sobotę zjazdy, szczególnie singiel, wynagrodziły to podchodzenie i schodzenie :-) Niedzielny harcerz był świetny! dzięki za trasę, ledwo tam wchodziłem na górę, ale zjeżdżało się wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po zlocie!

Dzięki wszystkim za towarzycho, a Przeorowi za organizację i zaiste przewodnictwo dnia pierwszego  :thumbsup:

Fotek nie robiłem to nie wrzucam, większość obrazów została w pamięci (a jak czegoś nie pamiętam, to znaczy że to nie miało miejsca  :icon_wink: )

Teraz tylko trenować, żeby podjazdy, zjazdy i trawersy poszły z blatu na następnym zlocie.

 

 

PS. dzisiaj rano przy sprzątaniu bagażnika trafiłem na jeszcze jedną koszulkę - jak ktoś chce białą M-kę to chętnie oddam za browar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja!
Miło było poznać nowych ludzi i zobaczyć parę znanych twarzy(Sol, za Tobą to już w ogóle się od tamtej Jury strasznie stęskniłam:)), te trzy dni były BARDZO udane- oby takich więcej. Wielkie DZIĘKUJĘ dla Wielebnego za to, ze się zabrał za organizację(heh, mój podstawowy impuls o podjęcia decyzji, że jadę- osoba Orga), transport i towarzystwo, za które również podziękowania dla całej ekipy. Oby do następnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...