Skocz do zawartości

[ZLOT] VI Oficjalny Zlot FR.org


Hanzo

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie obie opcje są dobre, tj. Sol'a i na zmianę głosu.

Tutaj teraz największą rolę gra czas, jeśli tam tylko jest wolne w czerwcowym terminie to trzeba się śpieszyć. A postawienie nowej ankiety to pewnie znowu tydzień.

Zmiana głosu i ustalenie ostatecznego terminu końca ankiety wydaje się sprawniejsze.

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast stawiać ankietę po prostu wypowiedzmy się tu w temacie, kto jest za Brenną i tydzień wcześniejszą datą  - dając termin na stanowisko np. do jutra czy środy.  Potem się zliczy, zaklepie i po bólu.

 

Albo z bólem ;)

 

Żeby dać przykład - jestem za Brenną tydzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hucuł to dobre(doświadczone;P) miejsce na duży spęd rowerzystów więc naprawdę warto rozważyć zmianę terminu tak żeby go podporządkować miejscówce. Ale ja taka mądra jestem bo na ten moment to mi obie opcje terminu pasują, a poza tym chętnie bym tam wróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uwzględnimy głosy kolegów pietia79, lukaszs i Patryke w terminie wcześniejszym, zamiast w lipcowym, to mamy już wyraźną przewagę (14:19) głosów za terminem brennowym.

 

...co ogromnie mnie cieszy, bo taki termin odblokowuje mi Pętlę Beskidzką :)

 

Koleżance mewek przypominam o przedterminach oraz o kampanii wrześniowej :P Chyba że to jakieś inne studia, że w końcu czerwca jest połowa sesji (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pierwszy termin to przedtermin na studiach :-)

 

Fajnie że jednak w czerwcu będzie ten zlot, mi to bardziej pasuje, a jak już to potwierdzicie to może ponownie zapiszę się na BikeAdventure :D 

 

To do zlotu zostało jakieś 5 miesięcy :) szybko zleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślijmy - stanęło na tym, że głosujemy za zlotem w Brennej pod koniec czerwca.

Dlaczego? Dlatego, że jest możliwość wzięcia miejscówki rekomendowanej jako przyjazna rowerzystom i dobrze położona - która jednak nie może nas przyjąć w pierwszym tygodniu lipca.

 

I tyle.

 

Głosowanie proponuję zamknąć jutro, a resztę tygodnia poświęcić na dopinanie rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, na pewno w całym Beskidzie Śląskim coś dla 20-40 osób się znajdzie w pierwszy weekend lipca. Ale czy ktokolwiek podejmie się ogarnięcia zlotu? Chyba to jest większy problem :(

 

Pewno, że się znajdzie:) Ale MZ chyba warto wybrac coś sprawdzonego No i Hanzo wysłał do kilku zapytanie i odpowiedzi nie dostał a z Hucuła się odezwali. CO do organizacji to mogę sie zastanowic czy bym chciał to pociągnąć, ale tylko w przypadku gdyby zlot się odbył w Hucuł. Jak bedzie gdzie indziej to zwyczajnie nie chcę. Bo lubię wiedziec czy z człowiekiem, który zarządza danym ośrodkiem idzie sie dogadać. Z tymi idzie. Dość wspomnieć, że dwa lata z rzędu gościło tam Enduro Trophy, w którym miałem okazję uczestniczyć. I to, że przyjęli nas tam dwa lata z rzędu po takich wariactwach to cud jest :D A porównując zlot forum do imprezy ET to wypada tak, jakby porównać pielgrzymki rodzin Radia Maryja do koncertu punkowej kapeli  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beskidek, miło że się proponujesz, ale czas nas goni. Jeśli teraz jesteś w stanie podać namiary na odpowiednie (najlepiej sprawdzone) noclegi, to ruszyłbyś sprawę do przodu.

 

Przeor, jeśli świadomie, nie pod przymusem napisałeś to, co napisałeś, to... HABEMUS ORG i  ruszajmy z tym koksem! Ja obiecuję być grzeczny, od razu zapisać się, wpłacić kasę a potem przyjechać, kręcić korbą i pić piwo. (coś pominąłem?)

 

Ankieta terminowa pokazuje, co pokazuje, ale przypominam, że 3 głosy można by przebukować, bo ich właściciele opowiedzieli się również za Brenną tydzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...