Skocz do zawartości

[hamulce] dźwignie SLX BL-M665 + zaciski SLX BR-M675


bery

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Powiedźcie, doradźcie - w pewnym sklepie mam możliwość złożenia  (wg mojego zamówienia) kompletu hamulców:

dźwignie SLX BL-M665 - wizualnie mi się bardziej podobają 

zaciski SLX BR-M675 ICE-TECHNOLOGIES z radiatorem

Przewody SM-BH90 XTR 

Cena: całość- przód + tył- 620 zł

Użytkownik 81 kg + 12kg rower.  Jeżdżę nim nie tylko do pracy, lasy/górki również.   

 

Czy coś lepszego wyrwe gdzieś? Czy polecicie miejsce/sklep gdzie znajdę taniej?  Ewentualnie jakaś alternatywa? Max koszt 600zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś się również za używanymi rozglądnąć. Za 600 zł idzie dorwać dobry komplet hamulców hamulców.

 

 

ludzie piszcie po polsku ...



Teraz ma w użytku SLX  BL-M665. Moja waga 76 kg, tarcza przód 180mm, tył 160mm, okładziny seryjne jeszcze ponad połowa. Co do siły hamowania: ich siłe bym ocenił w skali 1-6 dał bym 4 z minusem. Siła hamowania przedniego hamulca jest w tedy dobra jak już nie potrzeba. Tzn jak zjadę na sam dół i tarcza się nagrzeje, w tedy siła jest w miarę ok, w dodatku są ciężkie. Wcześniej miałem heble Formula oro tarcze przód jak i tył były 160mm, siła hamowania piekielna, w dodatku dużo lżejsze od SLXów, i będę niebawem do oro wracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podana cena 620 PLN bez tarczy ( z uwzględnieniem złożenia i zalania)

Psi kał... ;) argumenty jakieś?  

 

Kiedyś  używałem tych klamek przy zaciskach m596 i mi odpowiadały. Nowe klamki 675 ze srebrnym logo slx wg mnie różnią się tylko dodanym tym srebrnym logo. Jeśli się mylę sprostujcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałbym sie dowiedzieć jak jest z kompatybilnością klocków innej firmy niż shimano do tarczy SM-RT-86.Aktualnie w moim hamulcu br-m675 mam klocki ebc gold,które moją tarcze zajechały więc pomyślałem by sobie sprawić nową, którą mam na oku  SM-RT-86. Czy technologia "ice tech" będzie dobrze działała z tymi klockami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na tarcze Shimano SM-RT66 Deore do tych hamulców? 

 

Wg opisu z pewnego sklepu : 

 

Lekka i elegancka konstrukcja
Konstrukcja odprowadzająca błoto
Nowa płytka dociskowa
Niezawodna i prosta w obsłudze płytka zapobiegająca poluzowaniu
Kompatybilna z okładziną metalową. 
 
Czyli na przyszłość ich użytkownik nie miałby problemów gdyby chciał założyć metaliczne klocki. Cena od 70 zł w góre. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...