Skocz do zawartości

[wyprawa] Bułgaria 2013 - jak wrócić


majvicola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Wybieram się z grupką roweowiczów na wyprawę do Bułgarii (17.08-2.09, jesteśmy na forum jako: zbieram propozycje i chętnych na(...)) Moje pytanie brzmi: czy ma ktoś doświadczenie w powrocie z wyprawy do Bułgarii? jak można stamtąd wrócić?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też próbować busami rejsowymi. Czas jazdy to ponad 28 h. Niestety w regulaminie przewoźników jest idiotyczny zapis

 

5.6 Bagaż przekraczający powyższy limit może być przewieziony tylko wtedy, gdy pozwoli na to miejsce w luku bagażowym. Za nadbagaż Przewoźnik pobiera opłatę w zależności od kraju wyjazdu 1Euro/1GBP lub 4PLN za 1kg. Bagaż ten jest rejestrowany przez obsługę autokaru, a Pasażer otrzymuje potwierdzenie dokonanej wpłaty poprzez wklejenie do biletu naklejki z napisem opłata za nadbagaż. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przewiezienia nadbagażu  ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych.

 

Tak więc możesz trafić na chama, który pomimo, że będzie miejsce nie zabierze cię z rowerem. Taką miałem sytuację we Lwowie na Ukrainie. Dlatego staram się podróżować pociągiem gdyż jak do tej pory tylko raz w Rumunii i raz na Słowacji zdarzyła mnie sytuacja niewpuszczenia z rowerem do pociągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja pociągowa zabiera 37 godzin

 

http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s38&seqnr=5&ident=at.01767538.1371842756&OK#focus

 

ale  z 5 godzinnym zwiedzaniem Budapesztu.

 

Nie jest tragicznie. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w kilka czarnych worków na śmieci i możesz śmiało z rowerami jechać.

 

 

 

Możesz także spróbować dojechać do Szegedu / Węgry. Z tej stacji do Wa-wy dostaniesz się w 16 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...