Skocz do zawartości

Wyniki na pętli dookoła Parku Śląskiego


Woland11

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ps. erzurum

Bylem, bylem przeciez codziennie jestem, bo nie moge zawieźć moich fanów! Lekkie 80km dzis wpadło :)

 

No to ciao

 

No to Stu, widocznie wczoraj nie było aż tak szybko, ja robiłem kółka średnio w 13:30, więc chyba goniliśmy się nawzajem bez skutku.

 

Wątek jak najbardziej realny, traktuje o najszybszym naszym, waszym czasie na pętli. Póki co wygrywa niejaki Max ze Świon.

Zapewniam was, że nie jest to fikcyjna postać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w co nie wierzysz, ze stujumper istnieje, w jego czasy, czy moze w Yeti?

 

równie dobrze można napisać, w supermana, batmana czy spidermana :P

 

nie no od samego rana śmiech :) qrde ten wątek jest naprawdę "na zdrowie" :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wczoraj byl totalny lajt :)

Testuje od paru dni nowe opony i jestem totalnie rozczarowany, ba nawet wku....nu bo ponad 200stowy poszły w błoto! Piszą wszędzie, ze Geax Mezcal to semi slick i są idealne na twarde nawierzchnie-No to se mowie biorę, to cos dla mnie no i wygląd bieli bezcenny... :) a tu zonk, toczą sie masakrycznie po asfalcie!

 

Ps. Moze chce ktos kupic? Tanio odsprzedam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:30 ... trochę wcześnie, ale może mi się uda.

Wczoraj było dwóch kolesi szybkich, wyglądali jak ojciec z synem..ciężko mi było utrzymać się za nimi, kojarzycie, ojciec w stroju meridy, jechali na mtb?

Pierwsza godzina to bedzie rozgrzewka :) mocna jazda zacznie sie dopiero grubo po 18ej :)

 

Hmm, co do ojca z synem to nas nikt wczoraj taki nie doszedł ;)

Bylo tylko kilku amatorów zajączkow, ale to jedynie na 500-700m a potem odpadali jak liście na jesień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...