Skocz do zawartości

[rower]wycena roweru z tablica.pl


Nysa

Rekomendowane odpowiedzi

10 złotych ;) Albo po cenie złomu, ten rower nie wygląda na to jakby stał 3 lata w garażu(Jaki syf tam musi być) Ten sprzęt wygląda jak po jakiejś powodzi :D Jakby komuś nawaliło do piwnicy 10 metrów mułu a po roku dokopałby się do tego "sprzęta".

Edyta: A najlepiej pójsć do dobrego sklepu i za tą kasę kupić dobre winko i z dziewczyną zjeść kolację. Bądź druga opcja jeśli dziewczyny nie ma to kupić dobre piwko i też spędzić wieczór z TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przesadzona. 300 zł nie wiem czybym dał. Rok temu dałem w sezonie (środek maja) 455 zł za:

Giant ricon se rama alu

tył deore

napęd 3x8 w dobrym stanie (klamromanetki typu rapidfire plus)

przód amortyzator.

 

Nie sądzę, aby ceny aż tak podskoczyły w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisałam do gościa powiedział mi ze : jak się nie podoba to nie musi pan go brać cena jest dobra bo widzę ile nowe rowery kosztują a za grosze go nie oddam wole żeby dalej stał może jak znajdę czas to go zrobię a jak nie to nad łóżkiem powieszę kłaniam się

 

 

jak można porównywać rower nowy do złomu to ja za swojego starego Rometa Canona zrobionego i wyremontowanego musiała bym wziąć z 1000 zł przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10zł może bym go wziął bo chyba jakieś w miare chwyty ma. Tak to na złom a ogólenie to jak by mu się go nawet opukać do zdjęć niechciało pewnie się nieopłacało na niego wody tracić :D

Wolał bym już ten:http://tablica.pl/oferta/sprzedam-rower-ID2BsD5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam miałem rowerek dawno dawno temu taki na komunie dostałem i miałem go na złom już zawozić, bo tak już nic nie chciało działać przerzutki nie działały, amor kamień, a jednak upchnąłem na allegro za 120zł. Przyjechał koleś wsiadł przejechał pół metra i mówi biorę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...