Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Ta S wynikała z tego że patrzyłem się nie na tą rurę co trzeba. W sumie to w przypadku szczura będzie rozmiar M chyba, ale i tak zakup będzie na wiosnę, bo na razie muszę kupić komplet opon i tylne koło.

 

p.s. Co to STW?

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF700T using Tapatalk 4

 

Edytowane przez Tofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Singletrack World. Tak na wszelki linkacz do tego pomarańczowego ---> http://singletrackworld.com/forum/topic/cotic-roadrat-frame-medium-long-with-cotic-carbon-fork-1

 

Ja tam nie mówie że u mnie pieknie, tylko "możliwie" bo jak już nie raz pisałem jedyną piękną, naprwadę PIĘKNĄ sprawą w UK to jest wypłata. Okoliczności przyrody piękne to sa w Polszcze :thumbsup:

 

A'propos zdjęć. Nie chowaj Młodzieży na delikatnisiów anarchy, niech walą przez błoto z "łyżwą" na plecach ;)

 

Ile przebudowa tylnego trójkata na wiecej/mniej kosztuje to ja wiem. Stratos dostawał taką terapię swego czasu jak robiłem z niego ostrzynkę. Ofkors na "więcej" wyjdzie drożej gdyz oryginalnego chain stay'a raczej uzyć się nie da...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

. Ofkors na "więcej" wyjdzie drożej gdyz oryginalnego chain stay'a raczej uzyć się nie da...  

Ano pewnie nie uda się.

Tu odniesienie do "przelutowania" ogona pod fata - tak na moje kaprawe oko to cały ogon plus mufa była by do wymiany. Do tego to już stół by się przydał i pan Henio w stopniu zaawansowania IV. Może nie taniej ale pewniej było by odczekać na jakiegoś fata gotowca (agang popełnił fata - może nie będzie "aż tak drogi")

Co do skunksa na plecach - chłopaki same takie "przezorne" a zanim odkodują zalecane przez Antkę "nie ubrudź się, znowu do prania? itd... minie sporo czasu. Dajmy im szansę :) Zresztą te błotne kąpiele u nas zdradliwe - głębokością to chłopaki by po suport weszły :) :)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Najtaniej to chyba wyjdzie pociągnąć z zatoki używkę wallmartowej mangusty. Ale z recek to raczej rower Pożeracza Kamieni z Niekończącej się opowieści, a nie zwinny jelonek na grubych kopytkach ;)

 

edyta - boskie foto :D

competition.jpg

Jeździec utrzymuje, że żadne dziecko nie zostało skrzywdzone, ale... ;)

http://www.bikemag.com/news/news-fat-and-furious/

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, można gdzieś w Polsce kupić jakiegoś budżetowego fatbik'a, ewentualnie same koła z oponami?

 

Nidyrydy, chyba żebyś spytał się w Mielcu, kiedyś już wystrugali fata (był w tym wątku). Ewentualnie opcja minimum, czyli szerokie obręcze + opony 2,7 (bo większych raczej nie znajdziesz) i powinno wyjść coś fajnego :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chiński, lekki, tani (relatywnie) tytan na tłuściocha ;)
 

Adamos - a kto dwa dni temu pisał do mnie czułe słówka co bym Rychtarskiemy Cię anonsował kole 2017...?



Anarchiusz, czy to powrót magicznej Kuwahary w rodzinne progi sprawił, że takie fantasmagorie piszesz? Chyba mnie z kimś innym pomyliłeś...Gdybym, jak Ty, mógł przez ramię Miszcza od czasu do czasu zajrzeć, to co innego... :)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ciekawe jak geo

 

Wielka Tajemnica Fabryki Xi'an. :) Trzeba do nich zamejlować, bo nawet na oficjalnej stronie nic nie wyrzucili.

 

BTW. przy okazji jak już jesteś kazafaza, to wiesz coś nowego w sprawie dystrybucji Somy w UK?

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nidyrydy, chyba żebyś spytał się w Mielcu, kiedyś już wystrugali fata (był w tym wątku). Ewentualnie opcja minimum, czyli szerokie obręcze + opony 2,7 (bo większych raczej nie znajdziesz) i powinno wyjść coś fajnego :thumbsup:

 

Ewentualnie Duro Leopard 3,0" i obręcz noname 50mm

Jest też coś z lżejszym bieżnikiem w rozmiarze 3,45" - Boa G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No i tyłek, jeśli chodzi o Somę z Zyro - mogą oni ściągnąć akcesoria, ale nie rowery/ramy :( Pozostaje tylko ten drugi zawodnik z Edynburga...

 

POZDRo-:ver

 

Hmmm... A to co?

 

http://mosquito-bikes.co.uk/our-bikes/soma-fabrication

 

Londek, Londek Zdrój...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum BC maja ale obrecze stalowe; jedyne sensowne aluminiaki (60mm) sa za Odry (classic-costam-de), po okolo 150pln jak piszesz...

 

robilem na nich ostatnio kola dla znajomej - set mi wyszedl grubo ponad 3,5kg!!! dobrze, ze mam w miare konfigurowalna centrownice... nie wiem czy 100mm by weszly; 

 

9057200.jpg?1383039460

 

 

z tym, ze obie piasty z bebnem, tyl 4-biegowy;

 

juz lepiej kupic ultra wycieniowane trialowki 47mm, sa bardzo podobn do Snowcat'ow;

 

z kolei tanie gumy sa tylko na drucie... lepiej juz chyba brac leopardy... ew. z on-one'a

Edytowane przez twojastara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Oponki do Fata znajdziecie na velove.pl . Znajdziecie tam też same faty Surleya, oponki i widły.



Widzę, że słabo śledzisz ten wątek. Wyżej wspomniany sklep, przytaczany był tutaj niejednokrotnie, a za jedną gumę do fata z velove.pl, możesz mieć komplet laczków z On-One.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że słabo śledzisz ten wątek. Wyżej wspomniany sklep, przytaczany był tutaj niejednokrotnie, a za jedną gumę do fata z velove.pl, możesz mieć komplet laczków z On-One.

 

 

Odpowiedziałęm tylko na post w którym było napisane , że większych laczy w PL nie dostaniemy. :)

Co do ceny to juz inna sprawa. :) Na ebay.de widziałem ostatnio Vee Rubber 4.0 kosztowały jakoś 60 ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sorry ale te opony na velove to jest klasyczny skok na kase i minimax. Minimum wkładów, maximum zysku.

 

Tak jak topowe Lou czy Bud poprostu są drogie wszędzie, to śpiewanie 6 paczek za drutowego Nate'a to jest rozbój w biały dzień. 50-60 funtów bez specjalnego szukania za sztukę. Znowu wychodzi 2 w cenie 1 :verymad:

 

W miarę szerokie i relatywnie tanie obręcze: http://www.unicycle.uk.com/unicycle-parts/rims/26-nimbus-dominator2-rim-red.html

 

Albo trochu drożej i trochu szerzej http://www.unicycle.uk.com/unicycle-parts/rims/26-kris-holm-2009-rim.html

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Prezentowany na InterBajku Vee Snowshoe 26x4,7 właśnie trafił do sprzedaży.
Cena 120$ za sztukę, waga w granicach 1185-1247g. Więcej info: http://fat-bike.com/2013/10/product-spotlight-vee-tire-snowshoe-26-x-4-7/

 



Jak ktoś śledzi MX-owy wątek na MTBR, to zapewnie już widział tego potworka na średniej kiszce...

Vroom, vroom...:)

tumblr_m8ngqa4Dhy1rsielzo1_1280.jpg
tumblr_m8ngp9HB971rsielzo1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...