Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

..coś dla wysokiego, ze smakiem i.. przy kasie? :)

http://allegro.pl/rama-salsa-fargo-cr-mo-20chris-king-29er-i3628044545.html

 

Najlepsze że za tą kasę mozna kupić nową(ze sklepu z gwarancją) ramę z widłem i "pół" sterów CK...a ramka prześliczna, jak się mechanik nasz zgodzi to obfocę niebawem posiadanego przezeń Fargoła!

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust widelec jest za gruby, przez co rower wygląda niezgrabnie, a szkoda, bo rama jest przystojna.

Lepiej by wyglądał z najkształtniejszym widelcem karbonowym na świecie, czyli z Niner RDO,

jak na poniższym zdjęciu: http://forums.mtbr.com/singlespeed/trade-jabberwocky-dos-niner-753624.html

na którym pożeniono ten widelec z Vassago Jabberwocky.

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sam miałem pisać, że jak cenię widły carbo to ze stalówkami rzadko dobrze wyglądają.
A co do do Ninera - z profilu jest równie muskularny jak ten powyżej, do filigranowości mu bardzo daleko (tu zagrało zdjęcie - raz widzimy wideł tylko z boku a raz z perpsektywy skośnej przez co wydaje się grubszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nadejsza Jesień, a na Pamorzu Zachodnim tradycyjnie ostatnie niedobitki zaszywają się w mrocznych piwnicach by zrodzic "coś"

2.jpg  DSCN7433.JPG

1.jpg

tym razem będzie szybko i niskobudżetowo.... (mam nadzieję)


ps: choc po wczorajszych przejściach Adamosa z tymi laczkami zdjęcie nr. 2 może okazac się nieaktualne :(
 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ps: choc po wczorajszych przejściach Adamosa z tymi laczkami zdjęcie nr. 2 może okazac się nieaktualne :(

 

Laczki będą dobre (w końcu Made In Japan :D ), muszą się tylko trochę "ułożyć".

 

Szurum burum na całego ;)

 

Pierwsze NAHBS-owe zajawki od Groovy Cycleworks: http://2014.handmadebicycleshow.com/exhibitor/groovycycleworks/#groovy-cycleworks-titanium-zombie

 

Jak się podoba "wężowe" malowanie 650-tki?

 

IMG_5974-2-869x1200.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

gracias nieborak, cwane to-to i kosmiczne jak dla mnie..

Aw  temacie błotnych ślicznotek - zarzuciłem kiedyś hasłem jakoby żółtego CXa się nie robi a jak się robi to wychodzi brzydko. No i sam od tego mojego poglądu z pogranicza głupoty i estetyki znalazłem wyjątek :) zacny wyjątek

Tonic Fabrication [group], model Tushar Grusher ach.....

tonic-fab-tushar-crusher-9.jpg

detal, czy to to pracuje? :)

img_1169.jpg

i profil na koniec :)
img_1148.jpg
 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak, ten napis wybitnie kontrowersyjny, też mam obiekcje. Na szczęście-prawdopodobnie- druga strona roweru jest "tradycyjna" (foto 2) - wideł goły i napis na ramie.
To jest "klasyczny" przykład szybkiej żwirowo-szutrowej maszyny (a nie błotnego szczura) - stąd i pewnie takie wielkie blaty (ale zgadzam się - korby "nie teges")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...