Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Zaglądam w jeden wątek, w drugi (BTW, co tam się k***a dzieje?  :ermm: ) , i aż się dziwię, że Lord, Tajny Agent Gienkowej Spawalni ;) nic jeszcze nie donosi. 

Zapowiedź nowego CdF'a z możliwym pre-orderem (niestety, chyba dopiero jesień 2016 i nic wcześniej). Cieszy powrót do stalowego widelca w zestawie, otwory montażowe na 3-ci bidon, no i miejsca gdzie nawet V-Claw, wypchany trawą i obklejony paprykarzowym błotem będzie hulał aż miło. No i ta musztarda...Niektórzy się pewnie podrapią w głowę przed zakupem Ronina.

http://www.hargrovescycles.co.uk/genesis-croix-de-fer-725-2016-frameset.html

genesis-croix-de-fer-725-2016-frameset.j
genesis-croix-de-fer-725-2016-frameset-1
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Detale na ichnim Szajsbuku: https://www.facebook.com/GenesisBikesUK/photos/a.945351858862652.1073741834.153321304732382/945351945529310/

 

(Jezuchryste, sam nie wierzę że to wklejam  :sick: )

 

Szacunek...

I.

 


PS

 

Japierdziu... To musiało naprawdę poniżej radara zejść. To jest wpis z Sierpnia  :w00t:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord się wypisał z gienkowej spawalni. Spawa ich filozofią i podejściem do klienta. Co nie oznacza iż nie jest zapisany na Vagabond'a...

 

 

 

mdb-f12674_gn916.jpg

 

 

 

BTW: Z tego co pamiętam to musztardowe Croix'y(jak i Vagibąki) są oczekiwane w Kwaterze Głównej Gienkowej tuż przed choinką. Dla zainteresowanych mogę w sobotę potwierdzić ETA. 

 

 

POZDRo-:ver

 

 

 

p.s.: nadal mam katalog Gienkowy 2016 gotowy do podesłania mejlem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..ja pierdziu, ale śliwki w musztardzie.. kolory boskie!
A co do miejsca na oponę? Prawdę powiedziawszy ja tam nie widzę różnicy względem modelu obecnego, prześliczniemiedzianego.

Vagabond coraz bliżej wydania i coraz śliczniejszy.
Lordzie, Ty naprawdę zadem do takich ślicznotek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..a wspomnianego VagiBąka ma ktoś jeszcze jakieś śliwkowe foto? jakiś profil, zdjęcie do paszportu?

Dobra, mam :)
vagabond_frameset_2016.jpg
Ciekawe jak w realu. Pierwsza wersja jasnoniebieska miała krótki wideł i fajnie wysoką sterówkę. Potem pokazali normalny wideł, już długi jak prawie w nowym fargo, i wygląd z profilu bardziej nawiązujący do mtb niż monstera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Prawdę powiedziawszy ja tam nie widzę różnicy względem modelu obecnego, prześliczniemiedzianego.

 

 Różnica będzie na pewno:

 

- Straight blade, unicrown Cr-Mo fork, with increased clearances and 50mm offset (+5mm vs. previous models)

- Increased clearances for 40c rubber (or 35c + ‘guards). + 5mm chainstay length (430mm), wider fork crown clearance (60mm) and +3mm BB drop (73mm).

 

A jak te Twoje VeeRuber wypadały rozmiarowo?

 

 

 

wspomnianego VagiBąka ma ktoś jeszcze jakieś śliwkowe foto?

 

Poproś Lorda o katalog. Ja przy okazji, też bym poprosił na skrzynkę. :)

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prezes: Wypinam z powodów tych samych co już onegdaj podane. Do czasów Fortitude(2013 ?) się brandzlowałem, potem mi opadło...zainteresowanie.

 

@Adamos: Katalog(nie licz na dobrej jakości foty) zaraz Ci wsypię do skrzynki ;)

 

@Ivan: Majówka na PBW?   :devil:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a wspomnianego VagiBąka ma ktoś jeszcze jakieś śliwkowe foto? jakiś profil, zdjęcie do paszportu?

 

Dobra, mam :)

 

Ciekawe jak w realu. Pierwsza wersja jasnoniebieska miała krótki wideł i fajnie wysoką sterówkę. Potem pokazali normalny wideł, już długi jak prawie w nowym fargo, i wygląd z profilu bardziej nawiązujący do mtb niż monstera :/

Pięknusi! Z wyglądu prawie jak Stooge, a kolor to strzał w dziesiątkę. 

 

Ale metryczka? Taki Inbred ze skrócona górną rurką... Tylko bez procy :)

 

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orojt, było nie było ale dziś snapnąłem następne zdjęcia Croix'a 2016. Tym razem model 20 w kolorze mego Longienka alecz z błyskiem i granatowymi wstawkami. Niestety nie miałem okazji przyłożyć suwmiarki, postaram się następnym razem gdy właściciel nie będzie podejrzanie łypać na me poczynania. ;)

 

 

Imię, nazwisko:

IMG_5159.JPG

 

En face:

IMG_5158.JPG

 

I od doopy strony w trzech odsłonach:

IMG_5155.JPG

 

IMG_5156.JPG

 

IMG_5157.JPG

 

 

...że niby miejsca na 35c i błotniki lub 40c? Wolne żarty, w swym retro DayOne upchałem 38c z błotłapami. Wierzę że wewtym Croix'ie da się upchać np. Knardy 41c z chlapaczami i jeszcze będzie miejsce na dwie żyletki. 

 

A opona tamże tkwiąca i lśniąca to Clement X'Plor USH. Ach, gdyby tak chcieli ją pogrubasić nieco...

 

IMG_5160.JPG

 

 

 

POZDRo-:ver

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Lordzie, to jak to jest, że Ty masz rower jakiegoś pacjenta w rękach, a w sklepach jeszcze niedostępny? Że niby tylko ten musztardowy frameset dostępny od grudnia?

X'Plor w wersji MSO jest odrobinę szerszy (700x40c), no ale to już ciutkę inny bieżnik o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobrze Lordzino, dobrze! Piwa mu lać!
Widzę, że wszędzie podobnie ciasno ;) Jak byś właściciel się oddalił zmierz oponę ile ma realnie, i jak można zdjęcie przy suporcie ale.. od dołu? Ostatnio jak sprawdzałem 27+ vs Swift to stwierdziłem, że najlepiej to miejsce oglądać właśnie od spodu ;)
 


 

 

Lordzie, to jak to jest, że Ty masz rower jakiegoś pacjenta w rękach, a w sklepach jeszcze nie dostępny?

To mnie też zastanowiło.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...