Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

To może inne pytanie...

 

Ile sztuk uzasadniałoby wykonanie nowego cwancyga do frezowania?

 

A jeśli niekoniecznie to mógłbys skalkulować koszty nierdzewki BCD104?

 

Myślę iz chłopaki z Klubu mogliby być zainteresowani. Jednobiegowość to niemal ich credo życiowe...

 

Odrazu wypłynalbyś na międzynarodowe wody :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się znalazły chętne osoby na 5 zębatek BDC94 to mogę się za to zabrać.

Myślę, że uda się zrobić w granicy 150zł za szt i to z rozmiarem na życzenie :) 

 

Ivan, podaj mi ilość zębów jaką miałaby mieć ta BCD94, a wieczorem postaram się zrobić jakiś baardzo wstępny projekt.

 

anarchy, w mojej galerii znajdziesz zębatkę którą zrobiłem w tamtym tygodniu ;) Skromne stalowe (niestety nie nierdzewne) 42t do kasety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Jakie na ten przykład? Odbiór w miejscu wypożyczenia? Nie bo to lokalnie dla Ciebie... Czyli co?

To mnie zniechęca:
 

* wypożyczający w pełni odpowiada za rower (uszkodzenia fizyczne, kradzież/ zgubienie),

Wolałbym ze stówę więcej dopłacić w razie jakiegoś "W" ;) Zgubieniu/kradzieży bym zapobiegł we własnym zakresie :)

Macałem tego fudżi u nich dzisiaj. Kapeć 4,7" robi wrażenie :D Podpisany był "jazda próbna" więc można się umówić też i we własnym zakresie na próbowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diwajs musi by tylko pod konkretne mocowanie, wiec ilosc zebow jest dowolna ;)

Postaram sie dorwac kawalek nierdzewki i na poczatku lutego zrobic testowa sztuke 32t. Jak krztalt zeba sie sprawdzi i nie bedzie problemow zeby obrabiac nierdzewke dostepnymi narzedziami to mozemy dalej leciec z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

For The Love Of Mud - nowy dokument brytyjskiego filmowca Benedict'a Campbell'a o przełajkowaniu.

Tematyka, ponoć nie tylko stricte ścigancka.

Zapowiada się dosyć ciekawie.

http://www.condorcycles.com/latest-blog/for-the-love-of-mud-new-cyclocross-film.html







  Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...