Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Da się napęd ss zrobić z lewej ?


Normalne przecież, nawet z biegami. [klik:002:  

 

to mi wygląda na speedrower ino po piachu


Eee, speedrower przecie jest po piachu, tylko że ubitym. No i na mniejszym torze, w kółko, bez biegania z rowerem. 

Zresztą w linku opisane jest, że to były ostre przełaje, tylko niektórzy oszukiwali. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECR zachęcająco wygląda z takimi skrzypcami co z kolei rodzi pytanie jak mam powiedzieć żonie że następna rama będzie

 

"To jak, będzie nowa rama czy nowa żona będzie?"  :devil:

 

U mnie 15-ty rok ze świstkiem leci (bez to musiałbym policzyć) i łapówka z trepów ciągle załatwia 75% problemów ;)

 

No i wiadomo już dlaczego Szanovny Ivan(mający na karku trylion rowerów i zylion kilometrów) nie mówi "Idę do garażu" jeno rzecze "Idę do szewca"  ;)

 

Jutrem wykończę Krampodropa. Dam fotę lub trzy. Skrobnę kilka słów...ale już spoglądam z niepokojem na stojącą obok przełajkę. A tu fajnie, choć po angliczanemu, opisane dlaczego rowery mają napęd po prawicy.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że tytan jest wieczny ale pomimo tego właściciele tytanowych ram nie kupują ich dożywotnio? 

Nie wiem czy w dobrym wątku piszę bo nie chcę stallovego kalać jonami innego metalu ale przypadkiem trafiłem na Cotic-a Soda i zakochałem się  :wub:  :wub:  :wub:

Poniekąd z tego powodu że mam sentyment do związanej z bąbelkami nazwy, więc jeśli kiedyś będzie mnie stać na taką ramę zastanawiam się czy istnieje szansa żeby kupić za parę lat takie cudo, do tego w rozmiarze na którym da się jeździć? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
A tu fajnie, choć po angliczanemu, opisane dlaczego rowery mają napęd po prawicy.

 

 

Z tymi gwintami sprawa wydaje się być oczywista, więc tym bardziej byłem zdziwiony, jak biegły sądowy, inżynier umiejscowił napęd w moim rowerze z lewej strony.  :geek: 

 

Kapuśniak z Dietetykiem i ChupaChupsami wygląda naprawdę bardzo dobrze,  :thumbsup:  Czekamy na foto i słowo z terenu.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi się też nogi "palą" do jazdy na 27,5+ bo zima się czai za rogiem i jak słyszę "przełom lutego/marca" to równie dobrze może być i czerwiec bo niejedna marka już coś obiecywała i do tej pory nie ma (chociażby Procore 29er).

 

Ja myślę nad obręczami WTB i35 i i45 które są dostępne tylko cena 250+550zł..

 

żeby nie było że odpuściłem temat. zmontowałem procore z użyciem opon i dętek szosowych, po lekturze testów z zachodnich magazynów mniemam że jeździ to całkiem podobnie jak opony plusowe. potwierdzam kosmos przyczepności takiego rozwiązania - opona 29x2,3 z ciśnieniem 1 bara bez obaw o spadnięcie opony szczelnie przytrzymywanej na miejscu bez ryzyka snejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ivan: czuj się dopylony, in vitro nastąpi jutrzejszym przedpołudniem ;)

 

Suchy przysiad każe zastanowić się nad koniecznością trzymania przełajki w stajni. Pozycja jest baardzo wygodna, alecz najprawdziwszą prawdę ukażą jutrzejsze harce po wertepach. Can't bloody wait!

 

IMAGE_463.jpeg

 

IMAGE_468.jpeg

 

IMAGE_464.jpeg

 

IMAGE_465.jpeg

 

IMAGE_467.jpeg

 

 

 

POZDRo-:ver

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panSocjolog: po prawdzie to Krampuśniak w Lardżu nieco przykrótki jest jak dla mnie, ale takiego go sobie wymarzyłem  i zaplanowałem. Jako syngjel chciałem aby był kompaktowy, skory do rwania i skrętny. Zupełnie inaczej niż ubiegałkowany Longitude który ma 645mm górurki(vs Krampus 620mm). Dlategóż z dropsem, na sucho, zdawa się być idealny. Należy jednak wziąć pod uwagę mą budowę - zbliżoną do orangutana - krótkie nogi a długi odwłok i łapska.

 

A teraz dosyć pitu-pitu tylko czas ubrać kalesony, szaliczek, trzy pary rękawiczek i stawić czoła wstrętnemu mrozu ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...