Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Po prostu pięknie się komponują te kółka Pug'a, a Kona wygląda tutaj naprawdę niekorzystnie - jak przerośnięty BMX.

 

 

Bo ja na głupim knardzie opory (o dziwo) wyczułem i to spore... (zaraz mnie Ivan przypiecze za nadwrażliwość)


Flame :P

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia uginały się pod paluchem ale jeszcze nie jestem taki pro żeby powiedzieć ile to było psi :)

 

Myślę że było napompowane mocniej niż trzeba bo to był rower który wszyscy ujeżdżali jako nowość :)

Tak na rękę trochę swoje ważył ale serio jak dla mnie był był wyjątkowo zwinny. Bo spodziewałem się jazdy jak na ursusie 

a było naprawdę ok.

Oczywiście tor testowy nie był super reprezentatywny ale zaliczyłem musowo kilka garbików które tam były.

Powiem szczerze jeśli chodzi o pługa, jestem fanem, i jak będę miał środki,  oraz przeprowadzę skutecznie odpowiednią kampanie wewnętrznego PR w sprawie konieczności

posiadania takowego, to kto wie :)

 

no była też trochę ładniejsza kona

 

honzo.jpg

 

honzik 1800 E

 

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie brak mocowań tarczy to minus ale co kto lubi.

 

Tak na marginesie w pugsleu którego ujeżdżałem były BB7 w kolorze czarnym  i z czarnymi pokrętłami regulacyjnymi.

Gdyby ktoś spotkał takie w wersji road i  normalnej cenie proszę o cynk.

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jesli spasłego tematu się trzymać mamy to prosię bardzo: łącznie kół w sam raz na dwa bajki, ale... Zajawkowany już przez Adamos'a sprzęt Marii Leijerstam(kaski z głów!) oraz jednokolec rodem z hamerycki :)

 

White Ice Cycle:

The%20White%20ICE%20Cycle%203.jpg

The%20White%20ICE%20Cycle.jpg

 

Nimbus Oregon:

26nimbusoregonmuni.jpg

 

8362718367_6eeb1bc405_o.jpg

 

26nimbusoregonmuni_03.jpg

 

 

POZDRo-:ver...albo nie, jeszcze na deser takie oto cudo:

 

uw29sil.jpg

 

:w00t:


http://www.youtube.com/watch?v=8WRzqlh3728#t=43


...czy to jest odpowiednik "ostrzynki" pośród unicyklowej gawiedzi? 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie rozumiem wyboru koloru przez Sama (?) dla nowych rowerów Singular. Konkurencja nie świruje z nowoczesnymi kolorami zupełnie, a jakoś bardziej interesująco się prezentują. Stary Swift mnie się bardzie podobał, niekoniecznie z oczywistych powodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniższy Travers Rudy 29+ był, ale zamieszczam, żeby odesłać do tekstu o rozlicznych plusach przerośniętych 29ek.

To tak dla przeciwwagi zamieszczonego onegdaj tekstu o bezsensie tłuszczu i masy:

http://bearbonesbikepacking.blogspot.com/2014/01/travers-bikes-rudy-fat-29.html

 

Screen-Shot-2013-10-23-at-15.51.09.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...