Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba oczywiste że kto będzie mógł to zjawi się wcześniej i wyszumi należycie nim zjawi się reszta ekipy,i ja mam zamiar zostać dzień lub dwa dłużej poznać troszkę okolicę i szlaki,założyłem osobny temat dla osób z Warszawy i okolic chętnych do wyjazdu ale coś słabo tam widać ruchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wole bez gumy........

 

Prawdziwe amazonki jeżdżą tylko na oklep :P

 

Wy o trunkach i o ognisku a przeciez my tam pojedziemy by wspolnie jeździć na rowerze ;)

Przeor - Tak będę ujeżdżał Reginkę :P chyba z mostkiem 70mm jak tak dalej pójdzie :P

 

A tak na poważnie to do zlotu jeszcze hoooo hoooo i hoooo :P

Oby ekipa dopisała i była taka liczna jak ostatnio a na pewno będzie niezły FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu kolczasty, weźcie tak nie straszcie :P

Tym razem tak, bo uniwersytet wrocławski śladem roku poprzedniego postanowił przesunąć sesję letnią, która kończy się obecnie 30 czerwca, więc zapisuję się na 90%! :)

 

szkoda że Cie nie będzie. . .

żart. . .

Nikt mnie nie lubi :bye2::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję że aktuanie stanęło na:

V Zlot odbędzie się w identycznym terminie jak poprzednio, pierwszy weekend lipca

 

5-7 Lipca

 

Do końca roku postaram się wyznaczyć lokalizacje oraz dać pełne info co gdzie i za ile

:)

Propozycje konkretnych obiektów mile widziane.

 

W ramach przypomnienia tym razem Świeradów Zdrój

Pomarudze więc jak na mnie przystało.

 

Trochę blisko nas i znów Dolny Śląsk...poza tym znów łamanie karku ;) , no ale co tu robić, pojawić się trzeba, ktoś skrzynie i inne palić musi. Jak już ustalicie ile i komu wpłacać proszę o info zbiorę jakąś ekipę i dla uczczenia "drewnianej" rocznicy zaślubin ze zlotami FR (na wszystkich obecny) poszukam czegoś, w dziale wybuchowe, co odpowiednio podgrzeje atmosferę. Ewentualne głosy że ktoś ma nas dość będa ignorowane.

 

PS. Wolałbym czerwiec, ale w/w termin OK., Patrząc na nieprzejezdność dla większości uczestników pewnej cęści szlaków ostatniego zlotu, czy może kiedyś zlot na terenach odmiennych, coś w stylu Borne Sulinowo, Mazury itd ?? :) albo zaraz za Świeradowem (na styku trzech granic) jest świat "jak z bajki" Szwajcaria Saksońska , przejechałem to ze znanym Wam Kerownikiem. Są single mega (z sakwami 70km/h) zjazdy i podjazy ale jest też co pozwiedzać dla tych którzy lubią coś poza widokiem bieżnika na tle ziemi... to tak na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może nie Mazury od razu, ale np coś w Świętokrzyskim? Tam trochę terenów do jazdy jest, dojazd też całkiem.

Ale obawiam się, że największy problem stanowi po prostu brak praktyki w terenie i za duże grupy ruszające razem. Siłą rzeczy taka wycieczka mocno zwalnia tempo. Dla mnie optymalne są grupy po 5-6 osób, wtedy można utrzymać w miarę wyrównane tempo jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...