Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na spokojnie, od kilku sezonów używam różnych opon typu MTB z niższej półki za ok 30 pln.... i w zimę naprawdę się dobrze jeździ. Nie ma gleb nie kontrolowanych. Ostatnie kilka lat CST Jack Rabbit oraz identyczna, ale droższa Kenda Small Blocks 8 i też jest dobrze. Nie widzę specialnych różnic, myślę że trzeba się wjeździć i boleśnie zapoznać z techniką to nie trzeba będzie dyskutować nad sprzętem za miljony :)

Itr widziałem Ciebie na mieście... znaczy się w stolicy :) nast razem zagadam ;)

To troszkę przypomina mi dyskusję o haśle z pl.zbawiciela "grivel" i który model lepiej kupić ten za 5000 czy 15000 pln - podobnie atmosferę mazovia mtb i medale do korporacji na ścianę lub facebooka - rower sam nie pojedzie . No ale nie gniewamy się :)

Edytowane przez szybszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima jednak to czas, kiedy można niezłego orła wywinąć.  Trzeba mieć zdrowy rozsądek, i intuicję. Polecam mleko i to dobre, na dobrych obręczach.... Rower poklejony taśmą, czapka z pomponikiem, dresy jak piżama i nikt nie patrzy na mnie poważnie :) To koła są porządne w tajemnicy.  Nie mówcie nikomu.

 

ps też kupiłem traktory od Cst, tylko okazała się za szeroka w klocu do Inbreda. Uszczelniają się, nawet toczą nieźle, 2,4. waga pancerna, proste, ale wersja zwijana. Nazwa ....dla mnie Cystraktor :) ogólnie ciągoty to Renegatów, ale dwa pocięte, połatane, jeden pod Poznaniem,  nie ścigam się, więc....w zasadzie zostaną Almotiony do turystyki, Cst do fulla, i Ranger 3" dla odmiany czasem.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden bieg 32#15 jednak na stromiźnie pracuje na tyle szarpiąc przy przepychaniu że ze dwa razy nie wjechałem na wydmy puszczańskie. Ale i tak mieszanka gumy Almotion rewelacja,  naprawdę dzień super jazdy. Ale nie bylo lodu, i nie ma u nas kamieni pod śniegiem, a ciśnienie niskie z mlekiem.

 

 

 

DSC_2032-02.jpeg

Edytowane przez itr
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu w Albionie brak (choć zapowiadają na dziś jakieś odpady) ale na pocieszenie znowu mam góralnego syngla.  Dziś pierwsze nieśmiałe próby dotarcia przebiegły pomyślnie.  No, gdyby nie fakt, że z całej tej radości zapomniałem dokręcić kasety porządnie i nagle mi się był St.Anton zatrzymał bez ostrzeżenia  :rolleyes:

n8ldrRzIdhUpbHy7bQ5WrLqPd5C2FdDB6PQ_lxuW

  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pasuje do czeerwonych ramek forum ;) piękne mięsiste opony.  I taki amo, mięsisty stek  z wbitym  widelecem, bitka wołowa, eskalopek eskapadowy, kotlet pożarski kilometrażowo. Korzystaj z braki sniegu, u nas stan skupienia rozwolnienia, ciapuapo pod nogami.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Abo rozłupać ze 2 kompletne "wielotryby" powzięte z jakiegoś zaprzyjaźnionego serwisu... kaseta to była w radiomagnetofonie :)

Pomiędzy poszczególnymi trybami są pasujące cienkie ok 2-3 mm pierścienie z tworzywa. Grubościenna rurka wygląda jednak zdecydowanie lepiej. Nieco kłopotliwe jest dopasowanie długości bo nie ma zbyt wielu nitek gwintu pod nakrętkę, która trzyma wszystko razem.

Popatrz na olx, adapter kupiłem za ok 30 pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...