Skocz do zawartości

[Ramy,Rowery 650b] nowe i przeróbki


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
grrrrr

 

Kuźwa, ja też jak zwykle dokładnie pomiedzy rozmiarami. :verymad:  Ale ta w Orendżu bardzo mi się podoba...

 

__________________________________________________________________________________

 

 

No to jeszcze jedna łikendowa premiera. Nicolai ION 20 z nowym Boxxerem do ciężkiej rąbanki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zdjęciu Cotica najbardziej podoba mi się tło.

W końcu ramy dla normalnych ludzi,a nie kurdupli.

 

No ja nie wiem czy dla takich normalnych, 614 długości przy podsiodłówce 440 mm to dosyć dużo, zmuszają do długiej podsiodłówki, nie jestem przekonany, że to dobry pomysł.

Z drugiej strony nabazgrali tam, że rama o długości 614 mm do wzrostu 174 cm ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, kotek faktycznie długi niczym miesiąc po wypłacie, ale zauważcie że pomyślany jest pod mostki od 40mm "wzwyż". A teraz ręka w górę kto z Was jeździ na czymś krótszym niż 80mm? Inna sprawa że wyraźnie napisane jest że to sprzęt zoptymalizowany pod sztycę bez offset'u...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

to jak posadzić przytaczaną małżonkę na mojego Sarniaka. Pób było wiele a jakże co by oceniła jazdę na 79erowcu. 595mm długości (standardowo jeździ na 575), skorygowałem mostkiem. I co? i tak doopa bo mówiła, że jak by kontenerowiec prowadziła. Dziwne te wymiary cotica zaprawdę. No chyba, że geometria sygnowana przez mondrakera zaczyna zataczać coraz większe koła i to jest To co nas czeka w następnej dekadzie. Mega długie ramy, mega krótkie mostki, strome podsiodłówki. Ja jeszcze wierzę w duże offsety, ale zanim reszta do tego dojrzeje.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, możliwość zmiany tłumika to jest, nawet ktoś z forum dorobił sobie taki element łączący tłumik z wahaczem, wszystko zależy od chęci ... prowadnica, widocznie łańcuch spadał :whistling:, jedna tarcza z przodu - i tu Spec błądzi, Evo za mało uniwersalny jak na fakt, że Spec ma model Enduro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak by nie było, ja jeszcze pamiętam czasy (w Pl chyba nie było wtedy Dctl) gdzie mieli swoje osobne "salony" rowerowe  a ich sprzęt był na poziomie.. powiedzmy kellysa i grup XT.
Najbradziej podobie mnie isę kiera a'la stare bullmose Thoma R czy współczesne alt bary blacksheepów ;)

(a ta kolorystyka niebiesko czarna żywcem z gianta zdarta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ciekawie wyglądają te B'Twiny.... bardzo ciekawie... szczególnie zawiecha mnie interesi- ktoś jeździł?

Ten jakby dla mnie ( chodzi mnie o nazwę rzecz jasna). Ma ktoś rower ze swoim imieniem?

DSC_0841.JPG

 

Cena  to ok. 10 k

http://www.btwin.com/en/mtb-mountain-bikes/cross-country-mtb/17408-btwin-rafal-900-s-mtb.html

tylko o geometrii cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają te B'Twiny.... bardzo ciekawie... szczególnie zawiecha mnie interesi- ktoś jeździł?

Ten jakby dla mnie ( chodzi mnie o nazwę rzecz jasna). Ma ktoś rower ze swoim imieniem?

DSC_0841.JPG

 

Cena  to ok. 10 k

http://www.btwin.com/en/mtb-mountain-bikes/cross-country-mtb/17408-btwin-rafal-900-s-mtb.html

tylko o geometrii cisza.

 

Już było,post 1191  :whistling:  ... normalny zawias Neuf (czyli virtual)... nie jeden z tym zawiasem już sprzedali (Rockridery 9.1, 9.2, 9.7 itd.), trochę zmieniony jest w modelu PEAK ( w innym miejscu ramię łącznika, zakryte łożysko mimośrodowe) ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...