Skocz do zawartości

[Mini-Zlot dolnośląski, Rudawy Janowickie] Kowary, 30.III - 1.IV 2012


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj, obiecałeś ;)

 

 

Jak wszyscy od razu chcą na tyle jechać, chyba przeczuwają, że tam jest najlepiej ;)

 

Zazdrosnicy :P bo my jezdzimy tylko ma maltozie a nie na siakis schroto dopalaczach :P zrobimy casting :P kto bedzie pasowal do godnego pchania tfu... podjezdzania powoli pod goore :P

 

Na przodzie będą pewnie wymiatacze na karbonowych 8 kilogramowych rowerach, a pochód będzie zamykać Staroprameńsko-grillująca śmietanka towarzyska ;D

 

Ktos nas tu od nabialu wyzywa ;P a te 8kg wegla to ja wezme w worku na grilla ;P ech.. co za czasy... wazy se ktos 60kg, ma rower 8kg i pyci pod goore.. a gdyby tak dostal "plecaczek" 40kg u rower 2x te 8kg to ciekawe jakby klasyfikacja na mecie wygladala :P wiec dla porzadku kazdy w pt wali po 50g etanolu na nalezna mase i w sobote ruszamy :P chyba zeby stworzyc przelicznik "mega-maso-mocy" :P (kg/wzrost/waga sprzetu/ilosc promili) to wtedy moznaby spodziewac sie rewolucji :P

ps. :P tak sobie gdybam przy niedzieli... bez offensu na nasza "wylajtowana mlodziez" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie i tylko dla Ciebie Tomku kupie zgrzewke tego zagrozonego wyginieciem zwierzecia w plynie (takie charakterystyczne zielone, aluminiowe opakowanie z przyjemnie chlupoczaca zawartoscia) i z przewodnictwem nie bedzie problemu :) dales rade na Mini Nocnej Masakrze - dasz rade i w Rudawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam :D

 

Na Masakrze dalem rade bo byla presja ;P

tutaj bedzie rasta-lajt i one love :P wiec totalnym przewodnikiem bedzie Kubik vel Pilon :D

co do chelboczacego czy chlobocacego to czekam na rozwoj sytuacji i chetnie rozerwe zgrzewke (folia plus karton) na strzepy zeby sie dobrac do maltozy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Ludziska :)

W końcu chwilę wolnego i można coś popisać w temacie. Tak czytałam sobie, że martwicie się o pogodę obiecuję że będę na bieżąco Wam mówiła jak jest w Kowarach i okolicy :D więc się o ubiór nie martwcie:)

W tam tym roku już koniec marca było milusio i cieplutko oby w tym roku też tak było :)

 

A i bym zapomniałam ja najprawdopodobniej będę miała piątek wolny więc jak by co to się zgadamy na jakąś małą przejażdżkę po okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by wolne miejsce osoborowerowe z Wrocka w piątek czy sobotę. ? Się zastanawiam jak jechać, autem się nie opłaca samemu 500 tam i nazad :) Pociągiem mam dobre połączenie, tylko jeden mi pasuje, plus 60 km na rowerze i pobudka o 3 ciej rano :D Są też plusy - już rozgrzany bym przyjechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by wolne miejsce osoborowerowe z Wrocka w piątek czy sobotę. ?

 

z tym nie powinno być problemu, myślę że nie tylko ja będę jechał swoim bolidem ;-)

Ale dokładnie co i jak i kiedy to kwestia uzgodnień w przyszłości, tak na tydzień-dwa przed imprezą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym nie powinno być problemu, myślę że nie tylko ja będę jechał swoim bolidem ;-)

Ale dokładnie co i jak i kiedy to kwestia uzgodnień w przyszłości, tak na tydzień-dwa przed imprezą.

Pożyjemy zobaczymy. Jak będę musiał pociągiem jechać, korona z głowy mi nie spadnie :D W sumie do wro i tak muszę pkp się doturlać :pirate:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaDymek, jeszcze wszystko się okaże, co i jak z transportem, ja będę miał około 15. marca pełną wiedzę co do mojej mobilności na dni Zlociku...

Transport to pikuś, ja dość kiepsko widzę Twoje spanie póki co :(

Ale coś wymyślimy.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport to pikuś, ja dość kiepsko widzę Twoje spanie póki co :(

Ale coś wymyślimy.... ;)

Jak by co zawsze ktoś u mnie może przekimać, raczej mąż nie będzie miał nic przeciwko. Albo zagadać trzeba będzie do właściciela Bogdana ( Ranczo w Kowarach ) czy nie będzie miał przeciwko dodatkowej osobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...