Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 091
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Z chińskich radarów pojawiła sie nowa atrakcyjnie cenowo propozycja: https://pl.aliexpress.com/item/1005010786183679.html ~250zł
  2. Niech autor wątku jedzie na starej oponie, a w rezerwę zabierze nową. W czym problem? W ostateczności pojedzie na nowej z dętką 👍 Dyskusja "bes sensó" 😁
  3. To faktycznie te 360zł to drogo 😉
  4. CC700 PRO Z kuponem (PLA04) do kupienia teraz za: https://pl.aliexpress.com/item/1005010721301448.html
  5. U mnie natomiast wczoraj odwrotnie, czekałem na deszcz i sie nie doczekałem, a rower stał w garażu 😁 Obaj jesteśmy "w plecy" 😁 Do kompletu warto popatrzeć na: https://www.sat24.com/pl-pl/country/pl https://www.sat24.com/pl-pl/continent/eu Samodzielnie ocenić "zagrożenie" 👍😉
  6. Ten gwint który widać jest chyba zaprasowany z korbą
  7. Kurcze, wszystko nagle zaczyna nazywać się "gravel" "gravel flatbar" itp 😁 1992r Gravel flatbar: 😁
  8. Były (na ali) za 640zł z kuponem 😉
  9. W cenie do ok 600zł mamy: Magene C606 GEOID CC700 PRO IGsport IG630s BiNavi (jak trafimy promocję) To chyba tyle z "chińczyków" Co wybrać? Wszystkie mają swoje wady i zalety. Wszystkie działają i prowadzą do celu. Jak poznamy ich ułomności to nawigowanie dodatkowo staje się łatwiejsze 😉
  10. Nie analizuj tego, jest dziura, była dziura, dętkę wymieniłeś i temat zamknięty 😁😉
  11. Takie: https://pl.aliexpress.com/item/1005009714632676.html Szybkie na asfalcie, las, piach i szyszki im nie straszne
  12. To może fitness bez amortyzatora z przodu. Będzie lżejszy i nieco szybszy. Jeżdżę "crossem" zrobionym z ramy mtb+ błotniki, bagażnik (czyli w sumie trekking 😁), prędkości średnie mam podobne. Jak chcesz jechać szybciej to coś z barankiem, bo największy problem to zawsze opory powietrza
  13. Zigfir - 11 205 km (mtb, szosa + trenażer) [4571 km outdoor] D1ckSteele 4420km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) chester_jds - 3092 km (MTB, GRV) smw44199- 2828km (cross outdoor) ernorator - 2715 km (szosa, gravel, trenażer) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] michalr75 - 1419 km (MTB) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 1080 km (MTB) JWO - 1070 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  14. Zaciskarkę do końcówek, to kupujesz typowo "elektryczną" Coś w ten deseń: https://pl.aliexpress.com/item/1005006134467031.html Co do tarcz, to osobiście robię sobie na poczekaniu narzędzie z kawałka blachy 3-4mm i kątówki nacinając ją na odpowiednią głębokość Na temat przymiaru sie nie wypowiem, bo te co miałem były "takie se", nie używam, czuję pod nogami, że już na niego czas 😉
  15. Ponieważ już nic do stracenia nie ma, ja bym to spróbował pospawać, a potem nałożyć na rurę jeszcze jedna rurę z nacięciem na ten spawany trójkąt i ponownie to pospawać: Może będzie trzymało
  16. Tutaj miałbym pewne wątpliwości, ale niech Ci będzie 👍 🤣
  17. Cena z przysłowiowego "kosmosu" 😉
  18. Tak jak każdy trzyma "specjalną" pastę do karbonu 🤣🤣🤣 Jeszcze chciałeś coś mądrego napisać? 😁
  19. Ta obejma wcześniej się połamie, zanim uszkodzi rurkę karbonową 😉. Pod ta obejmą jest jeszcze zwykła izolacja, żeby nie "szarpało" w razie czego samej rurki. Druga sprawa, że ten element jest drugorzędny, przy przenoszeniu obciążeń 😉
  20. Posmaruj zwykłą pastą do docierania zaworów, zamiast "kosmicznej" rowerowej technologii
  21. Ty możesz się bać, ja jeżdżę i jestem zadowolony!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...