smw44199
Użytkownik-
Liczba zawartości
1 089 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez smw44199
-
To faktycznie te 360zł to drogo 😉
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
smw44199 odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
CC700 PRO Z kuponem (PLA04) do kupienia teraz za: https://pl.aliexpress.com/item/1005010721301448.html
-
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
smw44199 odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
U mnie natomiast wczoraj odwrotnie, czekałem na deszcz i sie nie doczekałem, a rower stał w garażu 😁 Obaj jesteśmy "w plecy" 😁 Do kompletu warto popatrzeć na: https://www.sat24.com/pl-pl/country/pl https://www.sat24.com/pl-pl/continent/eu Samodzielnie ocenić "zagrożenie" 👍😉 -
[korba] truvativ descendant - pierścień kontrujący
smw44199 odpowiedział Jelizee → na temat → Napęd rowerowy
Ten gwint który widać jest chyba zaprasowany z korbą -
[do 1300zł] Rower do miasta/leśnych dróg.
smw44199 odpowiedział wielocyket → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
-
Były (na ali) za 640zł z kuponem 😉
-
[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo
smw44199 odpowiedział djwiocha → na temat → Druciarstwo rowerowe
Dokładnie 👍- 2 159 odpowiedzi
-
- Druciarstwo
- rower
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W cenie do ok 600zł mamy: Magene C606 GEOID CC700 PRO IGsport IG630s BiNavi (jak trafimy promocję) To chyba tyle z "chińczyków" Co wybrać? Wszystkie mają swoje wady i zalety. Wszystkie działają i prowadzą do celu. Jak poznamy ich ułomności to nawigowanie dodatkowo staje się łatwiejsze 😉
-
[opony] co to za opona i jak się za nią zabrać
smw44199 odpowiedział sowson → na temat → Koła rowerowe
Nie analizuj tego, jest dziura, była dziura, dętkę wymieniłeś i temat zamknięty 😁😉 -
[do 1300zł] Rower do miasta/leśnych dróg.
smw44199 odpowiedział wielocyket → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
Riverside500 👍 -
[4000] Gravel a moze cos innego ?
smw44199 odpowiedział Blastojs → na temat → Jaki rower kupić do X złotych?
To może fitness bez amortyzatora z przodu. Będzie lżejszy i nieco szybszy. Jeżdżę "crossem" zrobionym z ramy mtb+ błotniki, bagażnik (czyli w sumie trekking 😁), prędkości średnie mam podobne. Jak chcesz jechać szybciej to coś z barankiem, bo największy problem to zawsze opory powietrza -
[Statystki] Dystans 2026
smw44199 odpowiedział Zigfir → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Zigfir - 11 205 km (mtb, szosa + trenażer) [4571 km outdoor] D1ckSteele 4420km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) chester_jds - 3092 km (MTB, GRV) smw44199- 2828km (cross outdoor) ernorator - 2715 km (szosa, gravel, trenażer) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] michalr75 - 1419 km (MTB) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 1080 km (MTB) JWO - 1070 km (MTB) Revolta - 892 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer) -
[Narzędzia] Przymiar, tarcze, końcówki
smw44199 odpowiedział przecietny.kolarz → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Zaciskarkę do końcówek, to kupujesz typowo "elektryczną" Coś w ten deseń: https://pl.aliexpress.com/item/1005006134467031.html Co do tarcz, to osobiście robię sobie na poczekaniu narzędzie z kawałka blachy 3-4mm i kątówki nacinając ją na odpowiednią głębokość Na temat przymiaru sie nie wypowiem, bo te co miałem były "takie se", nie używam, czuję pod nogami, że już na niego czas 😉 -
[Pedałowanie] Technika pedałowania - fakty i mity
smw44199 odpowiedział marvelo → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Ty piracie 😁 -
Ponieważ już nic do stracenia nie ma, ja bym to spróbował pospawać, a potem nałożyć na rurę jeszcze jedna rurę z nacięciem na ten spawany trójkąt i ponownie to pospawać: Może będzie trzymało
-
[sztyca karbon] jak uciszyć skrzypiącą sztyce
smw44199 odpowiedział luker7 → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Tutaj miałbym pewne wątpliwości, ale niech Ci będzie 👍 🤣 -
Cena z przysłowiowego "kosmosu" 😉
-
[sztyca karbon] jak uciszyć skrzypiącą sztyce
smw44199 odpowiedział luker7 → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Tak jak każdy trzyma "specjalną" pastę do karbonu 🤣🤣🤣 Jeszcze chciałeś coś mądrego napisać? 😁 -
Ta obejma wcześniej się połamie, zanim uszkodzi rurkę karbonową 😉. Pod ta obejmą jest jeszcze zwykła izolacja, żeby nie "szarpało" w razie czego samej rurki. Druga sprawa, że ten element jest drugorzędny, przy przenoszeniu obciążeń 😉
-
[sztyca karbon] jak uciszyć skrzypiącą sztyce
smw44199 odpowiedział luker7 → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Posmaruj zwykłą pastą do docierania zaworów, zamiast "kosmicznej" rowerowej technologii -
Ty możesz się bać, ja jeżdżę i jestem zadowolony!
-
Była jakiś czas temu akcja, że elektroniczna grupa shimano jest podatna na hakowanie, które powoduje opóźnienia w zmianie lub samą zmianę biegów, nie wiem czy to już poprawili 😉
-
Zrobiłem sobie takie obejmy za pomocą druku 3D Zamontowałem zwykł bagażnik do karbonowej ramy, która nie miała mocowań, może iść w tym kierunku?
