No właśnie i niby 820 już servo ma. Tak czy inaczej muszę jeszcze sprawę przemyśleć. Inna sprawa, że może faktycznie pod przełajkę nie ma co lepszego sprzętu ładować..
Od jakiegoś czasu czaję się na klamki do gravela i zastanawiam się jaka jest realna różnica między nimi - ja wiem czytałem oficjalne zestawienie (że servo w 820 i niby bardziej pod flare wyrzeźbione) ale miał ktoś je w ręku? Jest jakaś faktyczna różnica? Niby te 800 zł za komplet to dużo i niedużo - ale po co przepłacać?
Nie, nie warto. Jeszcze można byłoby się zastanawiać nad wspawaniem mocowania - ale w sumie i tego bym nie robił. To jest hamulec - to ma być pewne. Zwłaszcza jak to jest rower po bułki z biedronki.
Jak dla mnie sztywna oś ma w sumie znaczenie przy MTB. Ale jak się upierasz to od 1500km mam KELLYS Soot 20 kupionego za 3tysie i jest OK - o ile kupujesz go pod przyszłe upgrejdy.
W takich jeżdżę (oczywiście męskich) drugą zimę i nawet bez drugiej warstwy dawały radę przy 2-5 stopni przy dwugodzinnej jeździe. Inna sprawa, że ja ogólnie mam sporą tolerancję na zimno w nogach.
https://www.decathlon.pl/p/legginsy-do-biegania-damskie-kalenji-run-warm-ocieplane/_/R-p-308046
Nie, do treningów to co masz ci wystarczy. Co najwyżej możesz pomyśleć nad lepszym sprzętem (dobre opony, wygodniejsze siodełko, bardziej dobrana kierownica). Teraz dobijaj do 100km, trenuj wytrzymałość, rób podjazdy, tempówki itd.
Jeśli to trzy palce - kciuk wskazujący i środkowy - to łokieć (tzw łokieć tenisisty) - źle ustawione siodełko, za duży nacisk na ręce i blokowanie łokcia.
już trzy KMC u nich brałem - chociaż kiedyś mnie zabili, jak przyszedłem do sklepu i dowiedziałem się, że graty są tam droższe i miła pani poradziła,k żebym zamówił przez internet...
W sumie nie wiem, czy KMC się zepsuł czy faktycznie dostali jakąś lewiznę, ale ostatni posłużył mi najkrócej.